Vertingi mokymai, kompetencijoms stiprinti:

Lighthouse Hub mokymai

Laura Gerrits-Gedvilė

„Holistic Enterprise“ įkūrėja ir partnerė, verslo mentorė, Lean trenerė

Laura Gerrits-Gedvilė - pasaulyje pripažinta holistinio verslo strategė, sisteminio mąstymo, Lean, inovacijų ir pokyčių valdymo profesionalė. Laura kviečia teambuilding sesijos metu pasileisti plaukus, pilnai įsikūnyti į savo veržlias verslo svajones ir leisti pamatyti kaip komanda gali dirbti kasdien holistiniu būdu, atsisakant žalojančio hierarchinio valdymo. 

Gili, motyvuojanti ir transformatyvi pusdienio sesija pajūryje su komanda įstrigs jūsų pasamonėje ir sprendimuose ilgiam. 

Mokymų tema:

 • Kiss Goodbye to Silo Mentality, Welcome to a Future-Ready Holistic Business Empire.

Mokymų temą ir trukmę lektorė gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus

Vaidas Levickis

Vaidotas Levickis

Verslo konsultantas

Lektorius turi puikų humoro jausmą ir nestandartinį mąstymą, tad pasiruoškite įkvepiančiai ir įtraukiančiai sesijai, kupinai transformuojančių patirčių.

Mokymų temos:

 • Produktyvios komandos DNR.
 • Lyderių komanda
 • Vertybių kompasas komandai
 • Efektyvi komunikacija

Mokymų temą ir trukmę lektorius gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Vaidotas Levickis - verslo konsultantas. Beveik 20 metų praleido organizacijose kurdamas strategijos diegimo planus, partnerystes ir vadovaudamas komandoms. Taip pat, ilgametę patirtį sukaupė dėstydamas universitete bei konsultuodamas aukščiausios grandies vadovus.

Jolita Lauciuvienė

Personalo valdymo ekspertė, „Personalo vertė verslui” įkūrėja ir vadovė

Mokymai padės suprasti, kur jau dabar esate stiprūs, o kur dar reikėtų patobulėti. Geriau pažinę save ir kitus, kartu atrasite savo komandos sėkmingos veiklos formulę.

Mokymų temos:

 • Kaip gerinti darbuotojų tarpusavio santykius.
 • Kaip atskleisti kompetencijas ir stipriąsias savybes.
 • Sėkmingas žmogus = sėkminga organizacija.

Mokymų temą ir trukmę lektorė gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Jolita Lauciuvienė - ilgametę patirtį personalo valdymo srityje sukaupusi, komandos valdymo ir perspektyvių darbuotojų identifikavimo ekspertė. Sesijos metu lektorė padės atskleisti komandos stiprybes ir net užslėptas individualias kompetencijas.

LIGHTHOUSE-TEAMBUILDING

Audrius Gruodis

Pardavimų lektorius, verslo konsultantas-praktikas

Lektorius padės jūsų komandai sukurti pardavimo strategiją, patobulinti pardavimų, komunikacijos, kliento patirčių valdymo įgūdžius ir žinias.

Mokymų temos:

 • Pardavimų įgūdžių formavimas (B2C ir B2B). 
 • Komunikacijos ir bendravimo menas. 
 • Pardavėjų efektyvumo didinimas.
 • Streso ir konfliktų valdymas. 
 • Pozityvus bendravimas ir emocinis intelektas darbe.

Mokymų temą ir trukmę lektorius gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Audrius Gruodis – charizmatiškasis pardavimų guru, mokymus veda jau daugiau nei 25 metus. Daugiau nei 10 metų dirbo didžiausioje pasaulyje, 45 prekės ženklus atstovaujančioje, akinių gamybos įmonėje „Luxottica Group S.p.A“ (Italija), pardavimų atstovu ir mokymų centro „LuxAcademy“ regiono mokymų vadovu.

Lighthouse_hub_teambuilding

Donatas Jonikas

World’s Top 30 Startup Guru for 2021, rinkodaros ekspertas ir konsultantas

Sesijos metu išsigryninsite tikslus, kuriuos galima pasiekti per rinkodaros partnerystes ir išmoksite kaip išnaudojant jau turimus resursus sutaupyti realių eurų. O taip pat įvaldysite „piratų metrikas“, kurios padės Jūsų tikslą efektyviai susieti su pelnu ir nenuklysti nuo kurso.

Mokymų temos:

 • Kaip sukurti win-win partnerystes rinkodaroje. 
 • Kaip formuluoti ir siekti tikslų pagal SMART metodiką.

Mokymų temą ir trukmę lektorius gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Donatas Jonikas - pirmasis lietuvis įtrauktas į World‘s Top 30 Startup Gurus for 2021, jo parašyta knyga „Startup Evolution Curve“ tapo Amazon bestseleriu, o įžvalgos ir interviu buvo išspausdintos žurnale Forbes. Donatas teigia, kad be partnerysčių tokių rezultatų nebūtų pasiekęs.

Tomas Mačiulskis

Tomas Mačiulskis

„Make sense” įkūrėjas ir vadovas, verslo mentorius ir konsultantas

Tomas nuoširdžiai tiki, kad mąstymo keitimas komandoje gali nuversti kalnus, todėl pasidalins metodais, kaip įgalinti ir motyvuoti komandą , kuri norėtų dirbti dėl vieno bendro tikslo.

Mokymų temos:

 • Lyderystė (bendradarbiavimas komandoje, delegavimas, grįžtamasis ryšys).
 • B2B klientų patirčių gerinimas.
 • Vertės pardavimo formulė bei LEAN pardavimai, derybos.

Mokymų temą ir trukmę lektorius gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Tomas Mačiulskis - verslo konsultantas, sukaupęs daugiau nei 15 metų patirtį įmonių valdymo srityje. Akredituotas derybų ekspertas, lyderystės bei koučingo kompetencijas taikantis nuo 2008 m. Konsultuoja lyderius bei jų komandas kuriant pardavimo strategijas, klientų elgsenos, derybines taktikas bei į aukštus pasiekimus orientuotą vidinę įmonės kultūrą.

Diana Zarumskienė

Emocinės gerovės versle ir gyvenime mentorė

Diana komandos mokymų metu dalinasi metodais, padėsiančiais išmokti valdyti savo kūną, mintis ir emocijas. Sesijos metu sužinosite apie emocinę gerovę, mokantis būti čia ir dabar - nusiraminti ir efektyviai ilsėtis, taisyklingai kvėpuoti, pozityviai mąstyti, tam, kad galėtumėte būti produktyvesniais kasdienėje veikloje.

Mokymų temos:

 • Kaip neperdegti savo veikloje?  
 • Kaip kvėpuoji, taip gyveni. 
 • (Pa)žaiskime galimybes. 

Mokymų temą ir trukmę lektorė gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Diana Zarumskienė - holistinė koučerė, lektorė, HR specialistė, sertifikuota MasterMind moderatorė ir himalajų jogos praktikė, o jei trumpiau emocinės gerovės mentorė. Per 20 sėkmingos karjeros metų tarptautinėse kompanijose, sukaupusi didelį vadovaujamo darbo bei personalo valdymo patirties bagažą.

Įsimintinos veiklos, naujoms patirtims kartu:

Lighthouse Hub darbostogos
Lighthouse Hub darbostogos

Vandens SUP'ynės - bangų mokykla

Plaukiojimas banglentėmis ar irklentėmis jūroje

Ką patirsite:

 • Pasiruoškite iš labai arti susipažinti su Baltijos jūros bangomis ir išmokti su jomis susidraugauti. Kartu patirsite nuotykį, kuris ilgam įsirėš atmintin. 

Averjanas Asočakovas - profesionalus banglenčių, irklenčių ir jėgos aitvarų instruktorius ir treneris. Irklenčių mokyklos „Vandens SUP‘ynės“ vadovas bei tikras irklenčių ir jėgos aitvarų entuziastas. Kursus gali vesti lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. 

Muzikos terapijos specialistas Linas Švirinas

Gongų maudynės arba skambantys dubenys

Ką patirsite:

 • Abi programos  skirtos atskleisti naujas galimybeskurios leistų, nemažinant gyvenimo tempo, sumažinti streso lygį ir išmokti labiau save tausoti.  Tikslas vietas - būti sveikesniais, energingesniais, kūrybiškesniais, dėmesingesniais ir mokančiais džiaugtis gyvenimu. Gongų maudynėse save it perkrauname, maksimaliai sumažiname sukauptas įtampas arba mokomės tai daryti. 

Užsiėmimas gali būti dviejų formųPasyvus - klausantis skambinimo ir pasakojimo. Aktyvus - mokymasis skambintisuklusti

Žygis su palaiminga pabaiga I Gediminas Jasas

Pažintinis žygis + kvėpavimošalčio ir karščio patirtys 

Ką patirsite:

 • Praversite "Lighthouse" duris ir kartu su Gediminu keliausite pėsčiųjų takais link Jūrospakeliui aplankydami sutvarkytą pakrantės artilerijos bateriją (bunkerįir joje esantį muziejų (su gidu). Prie Jūros Jūsų lauks kvėpavimo ir šalčio (ledo voniospatirtys bei panoraminė pirtis.

Programą galima pildyti ar koreguoti (papildyti stovėjimo ant vinių praktikagarso terapija ant jūros kranto, vegan užkandžiais, aplankant Klaipėdos botanikos sodą; koreguoti žygio maršrutą, pvz. pasirenkant Litorinos pažintinį taką. 

Lighthouse_Hub Teambuilding

Wet Weim

Žygis kanojomis Dangės upe su gidu

Ką patirsite:

 • Pažinkite Klaipėdą iš kitokios perspektyvos! Tai trumpa, tačiau kruopščiai suplanuota išvyka su gidu bei puiki galimybė pasimėgauti ir išbandyti irklavimą kartu patiriant tikrą kedro kanojos galią judesyje. O pačius drąsiausius kviečiame išbandyti naktinį žygį, kai kelią per juodą vandenį rodo tik deglai ir miesto šviesos.

„Wet Weim“ kanojų žygiai – tai unikali laisvalaikio praleidimo patirtis, kuri leidžia susipažinti su Klaipėda, plaukiant Dangės upe, stilingoje kedro kanojoje.

Lighthouse_Hub_Teambuilding

Virtuvės šefė Laura Brekke

Maisto gamybos vakarėlis su komanda

Ką patirsite:

 • Laura pakvies atverti virtuvės pasaulio duris su neįtikėtinais faktais ir istorijomis apie maistą, originaliais receptais ir net pavojingais virtuvės triukais. Kartu gamindami 3 patiekalų vakarienę, ne tik mokysitės kulinarinių subtilybių bet ir smagiai leisite laiką, kurdami kai ką bendro, dalindamiesi darbais ir padėdami vienas kitam.

Laura – kulinarijos studijos šefė ir linksmiausių virtuvės istorijų autorė. Atėjus į svečius, Jus iškart pasitiks ji su šypsena veide ir nesustodama galės pasakoti apie naujausias madas gastronomijoje, įdomiausius receptus, smagiausius vakarėlius virtuvėje.

Afro būgnai su Jotvilu Švirinu

Patyriminė, muzikinė komandos praktika

Ką patirsite:

 • Jotvilas pakvies į muzikinę kelionę per įvairius ritminius išbandymus, kuri leis pajausti stiprų komandos ir bendrystės ryšį. Kartu grosite tiek afro būgnais, marakasais, tamburinais, tiek rankom, kojom bei spalvotomis perkusinėmis lazdomis. Tai bus unikali patirtis, kuri patikrins komandos gebėjimą „susigroti“ ir suteiks energijos bei geros nuotaikos antplūdį.

Jotvilas Švirinas – būgnininkas, muzikinių kūrybinių metodų praktikas, turintis daugiau nei 8 metų patirties komandos formavimo mokymuose bei ne ką mažiau jos kuriant ir vystant nuosavą verslą - GROCK muzikinę kompaniją.

Lighthouse Hub teambuilding

OXYGYM

Grupinė treniruotė + SPA

Ką patirsite:

 • OXYGYM treneriai praves nuotaikingą ir informatyvią grupinę treniruotę. Kartu ne tik pasportuosite, bet ir išmoksite įvairių pratimų, kuriuos vėliau galėsite atkartoti grįžę į biurą. Kas gali žinoti, gal grupinė mankšta taps nauju jūsų komandos ritualu?

OXYGYM - sporto ir sveikatingumo namai - butikas, kuriame treneriai išskirtinį dėmesį skiria kokybei, sveikatai bei ilgalaikei sportuojančiųjų gerovei. Sporto klubas su SPA yra įsikūręs pirmajame Lighthouse Hub aukšte. 

Lighthouse Hub teambuilding
Lighthouse Hub teambuilding

Jūrinė jachta „Odisėja“

Pasiplaukiojimas jūrine jachta

Ką patirsite:

 • Susipažinsite su Klaipėdos uosto akvatorija ir prisijaukinsite Kuršių marias, plaukdami į Juodkrantę, patogia 14 m. dvistiebe jachta „Odisėja“. Pusdienio išvyka su komanda įsimins ilgam. 

Jūrinė jachta „Odisėja“ - tai komfortabilus 14 m. ilgio dvistiebis burlaivis, kuriame telpa iki 10 asmenų grupė. Laivo kapitonas ne tik nuplukdins jūsų komandą į Juodkrantę, bet ir galės papasakoti apie buriavimą, jachtą ir bangas.