Įsimintinos veiklos, naujoms patirtims kartu:

lighthouse-surf-camp

Surf Camp patyrimas

Plaukiojimas banglentėmis  jūroje

Ką patirsite:

 • Kartu su patyrusiais treneriais pažinsite Baltijos jūros bangas, suvaldysite banglentę ir pažabosite bangą.

Unikali patirtis, kurią rasite tik Klaipėdoje. Pajusk jūros teikiamus malonumus ir nuskalauk susikaupusią įtampą jos bangose. Surf Camp'e susipažinsite su vandeniu, saugumu jame ir gilinsitės į teoriją, kad išsiyrus su banglente, jaustumėme savo kūną, sroves ir bangų judėjimą. Išbandyk!

Afro būgnai su Jotvilu Švirinu

Patyriminė, muzikinė komandos praktika

Ką patirsite:

 • Jotvilas pakvies į muzikinę kelionę per įvairius ritminius išbandymus, kuri leis pajausti stiprų komandos ir bendrystės ryšį. Kartu grosite tiek afro būgnais, marakasais, tamburinais, tiek rankom, kojom bei spalvotomis perkusinėmis lazdomis. Tai bus unikali patirtis, kuri patikrins komandos gebėjimą „susigroti“ ir suteiks energijos bei geros nuotaikos antplūdį.

Jotvilas Švirinas – būgnininkas, muzikinių kūrybinių metodų praktikas, turintis daugiau nei 8 metų patirties komandos formavimo mokymuose bei ne ką mažiau jos kuriant ir vystant nuosavą verslą - GROCK muzikinę kompaniją.

ledo vonia klaipeda

"Gust Guru"

Kvėpavimo treniruotė su ledo vonia

Ką patirsite:

 • Profesionali “Gust Guru” komanda padės saugiai praplėsti komforto ribas ir atrasti tavo komandos vidinę galią, gerą nuotaiką ir stipresnę sveikatą! Nauja patirtis stiprina komandos ryšį.

Kvėpavimo treniruotė susideda iš funkcinio kvėpavimo pagrindų ir aukštikalnių simuliacijos pratimų.

Jos metu įgysi taisyklingo kvėpavimo įgūdžių sėdint ir judant, sustiprinsi diafragmą. Išmoksite tinkamai apšildyti savo kvėpavimo takus prieš sportą. Pagerina deguonies įsisavinimą smegenyse bei visame kūne! Paspartinsi raudonųjų kraujo kūnelių gamybą. Susiptinsi valią bei adaptaciją ir pagerinsi miego kokybę.

Ledo vonia vedama pagal įžymaus didelių bangu banglentininko Lair Hamilton XPTLife metodą. Šalčio praktikos privalumai:

 • Mažina ilgalaikį STRESĄ;
 • Staigiai pagerina nuotaiką ir psichologinę būseną;
 • Mažina uždegimus kūne;
 • Atpalaiduoja raumenų įtampą ir mažina skausmą;
 • Pagerina miego kokybę; ir daug kitų.

Šios rutinos tikslas yra tapti aktyviu poilsiu ir kokybišku atsistatymu po savaitės darbų bei treniruočių.

 

 

 

Muzikos terapijos specialistas Linas Švirinas

Gongų maudynės arba skambantys dubenys

Ką patirsite:

 • Abi programos  skirtos atskleisti naujas galimybeskurios leistų, nemažinant gyvenimo tempo, sumažinti streso lygį ir išmokti labiau save tausoti.  Tikslas vietas - būti sveikesniais, energingesniais, kūrybiškesniais, dėmesingesniais ir mokančiais džiaugtis gyvenimu. Gongų maudynėse save it perkrauname, maksimaliai sumažiname sukauptas įtampas arba mokomės tai daryti. 

Užsiėmimas gali būti dviejų formųPasyvus - klausantis skambinimo ir pasakojimo. Aktyvus - mokymasis skambintisuklusti

Žygis su Gediminu Jasu

Pažintinis žygis + kvėpavimošalčio ir karščio patirtys 

Ką patirsite:

 • Praversite "Lighthouse" duris ir kartu su Gediminu keliausite pėsčiųjų takais link Jūrospakeliui aplankydami sutvarkytą pakrantės artilerijos bateriją (bunkerįir joje esantį muziejų (su gidu). Prie Jūros Jūsų lauks kvėpavimo ir šalčio (ledo voniospatirtys bei panoraminė pirtis.

Programą galima pildyti ar koreguoti (papildyti stovėjimo ant vinių praktikagarso terapija ant jūros kranto, vegan užkandžiais, aplankant Klaipėdos botanikos sodą; koreguoti žygio maršrutą, pvz. pasirenkant Litorinos pažintinį taką. 

Wet Weim

Žygis kanojomis Dangės upe su gidu

Ką patirsite:

 • Pažinkite Klaipėdą iš kitokios perspektyvos! Tai trumpa, tačiau kruopščiai suplanuota išvyka su gidu bei puiki galimybė pasimėgauti ir išbandyti irklavimą kartu patiriant tikrą kedro kanojos galią judesyje. O pačius drąsiausius kviečiame išbandyti naktinį žygį, kai kelią per juodą vandenį rodo tik deglai ir miesto šviesos.

„Wet Weim“ kanojų žygiai – tai unikali laisvalaikio praleidimo patirtis, kuri leidžia susipažinti su Klaipėda, plaukiant Dangės upe, stilingoje kedro kanojoje.

Lighthouse_Hub_Teambuilding

Virtuvės šefė Laura Brekke

Maisto gamybos vakarėlis su komanda

Ką patirsite:

 • Laura pakvies atverti virtuvės pasaulio duris su neįtikėtinais faktais ir istorijomis apie maistą, originaliais receptais ir net pavojingais virtuvės triukais. Kartu gamindami 3 patiekalų vakarienę, ne tik mokysitės kulinarinių subtilybių bet ir smagiai leisite laiką, kurdami kai ką bendro, dalindamiesi darbais ir padėdami vienas kitam.

Laura – kulinarijos studijos šefė ir linksmiausių virtuvės istorijų autorė. Atėjus į svečius, Jus iškart pasitiks ji su šypsena veide ir nesustodama galės pasakoti apie naujausias madas gastronomijoje, įdomiausius receptus, smagiausius vakarėlius virtuvėje.

OXYGYM

Grupinė treniruotė + SPA

Ką patirsite:

 • OXYGYM treneriai praves nuotaikingą ir informatyvią grupinę treniruotę. Kartu ne tik pasportuosite, bet ir išmoksite įvairių pratimų, kuriuos vėliau galėsite atkartoti grįžę į biurą. Kas gali žinoti, gal grupinė mankšta taps nauju jūsų komandos ritualu?

OXYGYM - sporto ir sveikatingumo namai - butikas, kuriame treneriai išskirtinį dėmesį skiria kokybei, sveikatai bei ilgalaikei sportuojančiųjų gerovei. Sporto klubas su SPA yra įsikūręs pirmajame Lighthouse Hub aukšte. 

Lighthouse Hub teambuilding
Lighthouse Hub teambuilding

Jūrinė jachta „Odisėja“

Pasiplaukiojimas jūrine jachta

Ką patirsite:

 • Susipažinsite su Klaipėdos uosto akvatorija ir prisijaukinsite Kuršių marias, plaukdami į Juodkrantę, patogia 14 m. dvistiebe jachta „Odisėja“. Pusdienio išvyka su komanda įsimins ilgam. 

Jūrinė jachta „Odisėja“ - tai komfortabilus 14 m. ilgio dvistiebis burlaivis, kuriame telpa iki 10 asmenų grupė. Laivo kapitonas ne tik nuplukdins jūsų komandą į Juodkrantę, bet ir galės papasakoti apie buriavimą, jachtą ir bangas. 

Vertingi mokymai, kompetencijoms stiprinti:

Lighthouse Hub mokymai

Laura Gerrits-Gedvilė

„Holistic Enterprise“ įkūrėja ir partnerė, verslo mentorė, Lean trenerė

Gili, motyvuojanti ir transformatyvi pusdienio sesija pajūryje su komanda įstrigs jūsų pasamonėje ir sprendimuose ilgiam. 

Mokymų tema:

 • Kiss Goodbye to Silo Mentality, Welcome to a Future-Ready Holistic Business Empire.

Mokymų temą ir trukmę lektorė gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus

Laura Gerrits-Gedvilė - pasaulyje pripažinta holistinio verslo strategė, sisteminio mąstymo, Lean, inovacijų ir pokyčių valdymo profesionalė. Laura kviečia teambuilding sesijos metu pasileisti plaukus, pilnai įsikūnyti į savo veržlias verslo svajones ir leisti pamatyti kaip komanda gali dirbti kasdien holistiniu būdu, atsisakant žalojančio hierarchinio valdymo. 

Lina Malakauskaitė

„Gust Guru" bendraįkūrėja ir kvėpavimo ekspertė

Šiandienos darbo rinka reikalauja ne tik profesionalumo, bet ir gebėjimo efektyviai valdyti stresą, išsaugoti psichologinį atsparumą sudėtingose situacijose bei nuolat išlaikyti aukštą produktyvumą. Ši unikalių mokymų sistema, taikoma specialiųjų pajėgų kariams bei profesionaliems sportininkams, padės ir tavo komandai tapti nepalaužiama.

Mokymų temos:

 • "Hacking Stress at the Subatomic Level"
 • “Atomic Focus”

“Maratonui ruošiamės ne maratono metu”, tad būkite pasirengę judėti. Teorijos žinias ne tik išklausysite, bet ir praktiškai jas išbandysite iš karto bei išmoksite jas integruoti į savo kasdieninę rutiną. 

Mokymų programas galima pritaikyti pagal įmonės poreikius.

Lina Malakauskaitė -  buvusi avialinijų pilotė, skraidė Boeing737 bei Saab200 lėktuvais, akrobatiniais lėktuvais bei sklandytuvais. Turi virš 7000 skrydžio valandų. Yra baigus Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, kuriame įgijo atsargos leitenanto laipsnį.

Lina yra “Gust Guru” bendraįkūrėja, dirba su profesionaliais sportininkais ir mėgėjais, įmonių vadovais, siekiant pagerinti optimalų performansą visose gyvenimo srityse.

Yra sertifikuota “Buteikos klinikos”, “Oxygen Advantage” ir “XPTlife” instruktorė, domisi sportine psichologija, tėkmės būsena, biohakinimu bei longevity temomis.

Vaidas Levickis

Vaidotas Levickis

Verslo konsultantas

Lektorius turi puikų humoro jausmą ir nestandartinį mąstymą, tad pasiruoškite įkvepiančiai ir įtraukiančiai sesijai, kupinai transformuojančių patirčių.

Mokymų temos:

 • Produktyvios komandos DNR.
 • Lyderių komanda
 • Vertybių kompasas komandai
 • Efektyvi komunikacija

Mokymų temą ir trukmę lektorius gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Vaidotas Levickis - verslo konsultantas. Beveik 20 metų praleido organizacijose kurdamas strategijos diegimo planus, partnerystes ir vadovaudamas komandoms. Taip pat, ilgametę patirtį sukaupė dėstydamas universitete bei konsultuodamas aukščiausios grandies vadovus.

LIGHTHOUSE-TEAMBUILDING

Audrius Gruodis

Pardavimų lektorius, verslo konsultantas-praktikas

Lektorius padės jūsų komandai sukurti pardavimo strategiją, patobulinti pardavimų, komunikacijos, kliento patirčių valdymo įgūdžius ir žinias.

Mokymų temos:

 • Pardavimų įgūdžių formavimas (B2C ir B2B). 
 • Komunikacijos ir bendravimo menas. 
 • Pardavėjų efektyvumo didinimas.
 • Streso ir konfliktų valdymas. 
 • Pozityvus bendravimas ir emocinis intelektas darbe.

Mokymų temą ir trukmę lektorius gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Audrius Gruodis – charizmatiškasis pardavimų guru, mokymus veda jau daugiau nei 25 metus. Daugiau nei 10 metų dirbo didžiausioje pasaulyje, 45 prekės ženklus atstovaujančioje, akinių gamybos įmonėje „Luxottica Group S.p.A“ (Italija), pardavimų atstovu ir mokymų centro „LuxAcademy“ regiono mokymų vadovu.

Lighthouse_hub_teambuilding

Donatas Jonikas

World’s Top 30 Startup Guru for 2021, rinkodaros ekspertas ir konsultantas

Sesijos metu išsigryninsite tikslus, kuriuos galima pasiekti per rinkodaros partnerystes ir išmoksite kaip išnaudojant jau turimus resursus sutaupyti realių eurų. O taip pat įvaldysite „piratų metrikas“, kurios padės Jūsų tikslą efektyviai susieti su pelnu ir nenuklysti nuo kurso.

Mokymų temos:

 • Kaip sukurti win-win partnerystes rinkodaroje. 
 • Kaip formuluoti ir siekti tikslų pagal SMART metodiką.

Mokymų temą ir trukmę lektorius gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Donatas Jonikas - pirmasis lietuvis įtrauktas į World‘s Top 30 Startup Gurus for 2021, jo parašyta knyga „Startup Evolution Curve“ tapo Amazon bestseleriu, o įžvalgos ir interviu buvo išspausdintos žurnale Forbes. Donatas teigia, kad be partnerysčių tokių rezultatų nebūtų pasiekęs.

Diana Zarumskienė

Emocinės gerovės versle ir gyvenime mentorė

Diana komandos mokymų metu dalinasi metodais, padėsiančiais išmokti valdyti savo kūną, mintis ir emocijas. Sesijos metu sužinosite apie emocinę gerovę, mokantis būti čia ir dabar - nusiraminti ir efektyviai ilsėtis, taisyklingai kvėpuoti, pozityviai mąstyti, tam, kad galėtumėte būti produktyvesniais kasdienėje veikloje.

Mokymų temos:

 • Kaip neperdegti savo veikloje?  
 • Kaip kvėpuoji, taip gyveni. 
 • (Pa)žaiskime galimybes. 

Mokymų temą ir trukmę lektorė gali pritaikyti pagal individualius pageidavimus. 

Diana Zarumskienė - holistinė koučerė, lektorė, HR specialistė, sertifikuota MasterMind moderatorė ir himalajų jogos praktikė, o jei trumpiau emocinės gerovės mentorė. Per 20 sėkmingos karjeros metų tarptautinėse kompanijose, sukaupusi didelį vadovaujamo darbo bei personalo valdymo patirties bagažą.