Inovacijų epicentras – Light House

Kompleksinės paslaugos inovacijoms
kurti

„Light House“ – tai po vienu stogu esanti inovacijų ekosistema, kurios tikslas – kurti aktyvią talentų bendruomenę ir inicijuoti verslo, mokslo, valstybės institucijų bendradarbiavimą vystant inovatyvius, tarpsritinius projektus. „Light house“ teikiamos kompleksinės paslaugos: ekspertų konsultacijos inovacijų diegimo klausimais, teminių renginių, hakatonų organizavimas, darbo vietų ir biurų nuoma bei apgyvendinimo paslaugos.

Pritaikyta kurti, dirbti ir gyventi 24/7.

one stopshop
Inovaciju epicentras

Bendruomenės nariai

„Light House“ aplinka jungia įvairių sričių talentus: startuolius, digital verslus, IT specialistus, kūrybinių industrijų atstovus, rinkodaros ekspertus, architektus, ekonomistus ir t.t.

SUSIPAŽINK

Renginiai ir susitikimai

Tradicija tapusios penktadienio kavos pertraukėlės – Coffee Break, pilnos įdomių pašnekovų, maisto degustacijų, kelionių patarimų ir  verslo idėjų. Light House Academy – profesionalūs, aktualūs ir šiuolaikiški mokymai,  skirti ne tik bendruomenės nariams, bet ir miesto gyventojams.

DALYVAUK

Apiemus4
Apiemus3

Darbo aplinka

„Light House“ erdvės įrengtos pagal individualius poreikius, skirtos produktuviam ir kokybiškam darbui.

IŠSIRINK GERIAUSIĄ

Koncepcija

„Light House“ miestelio vystymas buvo suskirstytas į keletą etapų. 2021 m. fiziškai pradėtas III-asis etapas – skaitmeninių inovacijų centro erdvių statybos. Šis projekto žingsnis įprasmintas laišku, kuris QR kodo pavidalu vėliau bus fiziškai įlietas į naujojo pastato sieną. Laiškas skirtas įkvėpti dabarties ir ateities kartas mąstyti nestandartiškai ir siekti prasmingų tikslų.

Laiškas Tau

LH DIH

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

NARYSTĖ, APGYVENDINIMAS
IR SALIŲ NUOMA:
info@lighthouse.lt
+370 (600) 72955

KOMUNIKACIJA:
media@lighthouse.lt
+370 (617) 51515

 

REKVIZITAI:
Bendradarbystė Klaipėda, UAB

ADRESAS:
Liepų g. 83, Klaipėda,
LT92195, Lietuva

Liko neatsakytų klausimų? Norite išbandyti „Light House“ paslaugas ar prisijungti prie bendruomenės?

Nėra ko laukti, pradėkime pokalbį: