Skaitmeninių inovacijų centro METPI laboratorijos statyba

UAB “Uosto verslo centras" įgyvendina 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos finansuojamą projektą Nr. 01.2.1-LVPA-K-857-01-0003 “Baltijos skaitmeninių inovacijų centro veiklos plėtra”.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama pastatyti ir įrengti MTEPI laboratorijas, konsultuoti ir teikti pagalba įmonėms investuojančioms į skaitmenines inovacijas, organizuoti temines kūrybines dirbtuves (angl.: hackatons), rengti mokymus, siekiantiems pasinaudoti SIC infrastruktūra, sukurti ir administruoti nuolatini SIC narių ir kitų regiono organizacijų poreikių banką, ieškoti ir skatinti prisijungti prie SIC įmones, kuriančias naujus skaitmeninius sprendimus ir produktus.

SIC įmones ir organizacijos vykdys intensyvias MTEPI veiklas, vykdoma išsami technologinių sprendimų analizė ir esminių sudedamųjų dalių patobulinimai bei pakeitimai leis rinkai pateikti naujus ir iš esmės atnaujintus produktus, pasižyminčius naujomis charakteristikomis, lankstesniu ar nauju pritaikomumu.

Projektas įgyvendinamas nuo 2020 m. lapkričio 18 d. iki 2023 m. gegužės 17 d.

Projektas yra įgyvendinamas pagal ES priemonę “Skaitmeninių inovacijų centrai" ir finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.