Lighthouse Hub

Lighthouse Hub idėja gimė, siekiant į vieną bendruomenę suburti įvairių sričių profesionalus - verslininkus, kūrybininkus, inovatorius, rinkodaros ir IT specialistus bei suteikti jiems erdvę, kurioje jie galėtų dirbti, susipažinti bei bendradarbiaudami kurtų inovatyvius sprendimus, generuotų verslo idėjas, sėkmingai vykdytų projektus ir padėtų vieni kitiems augti.

Pirmosios Lighthouse Hub erdvės, duris atvėrusios 2019 metais, netrukus tapo pažangių specialistų traukos centru ir pranoko visus lūkesčius, taip patvirtindamos tokio koncepto naudą bei reikalingumą. Čia po vienu stogu sėkmingai veikia šiuolaikiškos biurų ir bendradarbystės, coliving tipo apgyvendinimo bei paslaugų - kirpyklos, sporto klubo, kavinės - erdvės. Darbuotis į Ligthouse Hub atvyksta ne tik vietiniai profesionalai, tačiau ir komandos iš kitų miestų ir užsienio šalių bei išbando darbostogų koncepciją.

Hub‘o plėtros vizija apima 4 etapus. Sėkmingai įgyvendinus jau du iš jų, trečiojo etapo – Skaitmeninių inovacijų centras – duris atvers jau 2023 metų I ketvirtyje. Jo erdvės projektuojamos kruopščiai apgalvojant detales ir kuriant stilingą ir įkvepiančią atmosferą, skatinančią čia dirbsiančiųjų koncentraciją, darbo produktyvumą bei privatumą. Skirtas drąsioms komandoms, norinčioms įsikurti šiuolaikiškame biure Klaipėdoje ir tapti pažangios miesto bendruomenės nariais.

Junkis prie hub‘o ir kurk, auk bei tobulėk su mumis!