Lighthouse Hub

Lighthouse Hub idėja gimė, siekiant į vieną bendruomenę suburti įvairių sričių profesionalus – startuolius, verslininkus, kūrybininkus, inovatorius, rinkodaros ir IT specialistus bei suteikti jiems tinkamas erdves, techninę ir biuro įrangą, kurioje jie galėtų dirbti, susipažinti bei bendradarbiaudami kurtų inovatyvius sprendimus, generuotų verslo idėjas ir su Lighthouse Hub komandos organizuojamų mokymų, renginių ir konsultacijų pagalba augtų ir sėkmingai vystytų verslus.   

Pirmoji Lighthouse Hub bendradarbystės erdvė duris atvėrė 2019 metais ir netrukus tapo pažangių specialistų traukos centru Vakarų Lietuvos regione. Coworking erdvė pranoko visus lūkesčius bei patvirtino tokio koncepto naudą bei reikalingumą. Čia po vienu stogu sėkmingai veikia šiuolaikiškos biurų ir bendradarbystės, profesionalių mokymų ir konsultacijų, Coliving tipo apgyvendinimo bei paslaugų - kirpyklos, sporto klubo, kavinės - erdvės. Darbuotis į Ligthouse Hub atvyksta ne tik vietiniai profesionalai, tačiau ir komandos iš kitų miestų ir užsienio šalių bei išbando darbostogų koncepciją. 

Hub‘o plėtros vizija apima 4 etapus. Sėkmingai įgyvendinus jau du iš jų, trečiasis etapas – Skaitmeninių inovacijų centras (SIC) – duris atvėrė 2023 metais. SIC tikslas supažindinti įmones ir įstaigas su naujausių skaitmeninių technologijų teikiamomis galimybėmis, padėti jas įsidiegti savo veikloje ir taip padidinti kuriamą pridėtinę vertę bei konkurencingumą. 

 

Junkis prie hub‘o ir kurk, auk bei tobulėk su mumis!