#workationklaipeda susitikimai: Versli Lietuva komanda

Juk geriausi brainstorm‘ai kartais įvyksta… tiesiog ant kilimo! 😊
Versli Lietuva merginos užkrėtė pozityvumu, lengvumu ir kūrybiškais sprendimais. Ačiū, Jolita, Karolina, Lina, Jurgita  už gražią draugystę!🌷🙏

– Gal turite tradiciją, komandinį įprotį ar ritualą?

– Mūsų darbinis/insipiracinis įprotis, kurį darome kiekvienos savaitės pirmadienį – ant specialios lentos, kurią vadiname „Moodboard“, kabiname paveikslėlius, kurie atspindi kiekvienos iš kolegių ateinančios savaitės nuotaiką. Taip mes sužinome ne tik apie kolegių darbų apimtis ar projektus, ties kuriais bus dirbama, bet ir apie tai, ką naujo planuoja išmokti, nuveikti laisvalaikio metu.

– Kas paliko didžiausią įspūdį “workation” metu?

Workation metu įspūdingiausias mūsų nuotykis buvo miegojimas kapsulėse. Kiekviena iš mūsų pasitikrino, ar neturi mažų patalpų baimės.  O šiaip, labai džiaugiamės ir visos pritarė – miego kapsulėse miegas buvo labai kokybiškas.

– Patarimas būsimiems “workation” dalyviams:

– „Versli Lietuva“ komunikacijos komanda visiems pataria: išnaudokite šią įkvėpiančią aplinką 100 procentų – nuo darbo stalo, susirinkimų kambarių, iki įkvepiančių renginių, kuriuos bendruomenei organizuoja Light House komanda. Ir nepamirškite aplankyti jūros!