#workationklaipeda susitikimai: Rolandas

Rolandas Simkus – Roland Graphic Design autorius, skaitmeninių produktų dizaineris, brand’ų kūrėjas ir aktyvus keliautojas, aplankęs virš 30 pasaulio šalių. Parskridęs tiesiai iš Kroatijos, dvi naktis apsistojo Light House coliving‘e, išbandė miego kapsulę ir jau kraunasi kuprinę į Šveicariją.

Pokalbio metu paminėjo, kad anksčiau vengdavo bendrų darbo erdvių, bet šįkart smalsumas nugalėjo: buvo įdomu išbandyti Light House coworking‘o erdves, kur viskas vienoje vietoje – ir darbas, ir poilsis.

Pasak Rolando, „viskas labai gražiai atrodo, modernu, patogu. Man tai ypatingai svarbu, nes esu vaizdo žmogus, atkreipiu dėmesį į detales. O patogioje, vaizdingo aplinkoje gimsta ir geri darbai.“

Rolandas, nors gimęs Klaipėdoje, šiuo metu gyvena Vilniuje, daug keliauja. Žiemoti dažniausiai skrenda į Tailandą. Nes „super daug pozityvo“ – kaip sako keliautojas.

Be kompiuterio ir telefono kelionių kuprinėje būtinai turi būti: Ausinės. Muzika padeda susikoncentruoti. Net autobusų stotelėje galėtų dirbti, jeigu turėtų ausines. Klauso elektroninę, šokių, disco, eksperimentinę muziką.

Klaipėdoje mylimiausia vieta: Danės krantinė. Biržos tiltas. Senoji perkėla.

Spalvos: Geltona ir juoda.

Idealus klientas: Tas, kuris ateina pagalbos savo verslui. Norintis konsultuotis ir vertinantis dizainerį, kaip specialistą. „Nes atėjęs pas daktarą juk neaiškini kaip gydyti.“ – pastebi Rolandas.

Mėgsta:  popietinius power nap‘us.

Pagrindiniai klientai: JAV, Šveicarija, Japonija, Anglija.

Hobis: Važinėjimas dviračiu, plaukimas, nardymas, stan up pasirodymai.

Mėgstamiausi pusryčiai: Dažniausiai nieko nevalgo, taiko „intermittent fasting“ (protarpinis badavimas) metodiką. Bet padarė išimtį Kombinatas meniu – sužavėjo Benedikto kiaušinis ir kava. 😉

Svajonė: Būti sveikam ir laimingam.