#workationklaipeda susitikimai: Gabrielė

Su Gabriele susitikome trumpai pakalbėti pietų pertraukėlės metu, nes jos dienotvarkė suplanuota visai “workation” savaitei. Kiekvieną dieną iki 17 val. ji dirba nuotoliniu būdu suomių įkurtoje kompanijoje SAYDUCK, o vakarais stengiasi kuo geriau pažinti Klaipėdą. 

Gabrielė dirba SAYDUCK komandoje, kuriančioje 3D ir virtualią realybę jau apie 1,5 m. nuotoliniu būdu iš Vilnius Tech Park. 

Vardas: Gabrielė
Iš: Vilniaus
Veikia: SAYDUCK, Head of production
Įdomus faktas: Turi sesę dvynę
Klaipėda: Autentiška. Konservatyvi (šiek tiek). Atsipalaidavusi. (“Laid back”)
Iki kitos vasaros nori pabandyti…. “Wakeboard’inti” (!)
Ledai: su Džiugo sūriu
Linkėjimas atvykstantiems: Gero oro!

– Ar turi darbo rutiną? Kokia ji?
– Elektroninio pašto tikrinimas, laiškų atrašinėjimas, bendravimas su klientais, komandos nariais ir t.t. Trumpai – esu tarsi tarpininkė tarp klientų ir mūsų 3D kūrėjų.


– Kokius projektus jau teko įgyvendinti?
– Didžioji dalis mūsų gaunamų užsakymų – baldai. Įvairios kėdės, sofos, šiukšlių dėžės ir t.t. Tačiau labiausiai įstrigęs – Australai užsakė erotinius žaisliukus. Taip pat gaminome blakstienų modelius, elektrinį dantų šepetėlį, grilius, akinius, iphone įdėklus, sportbačius, konteinerius ir t.t.


– Kas Jūsų pagrindiniai klientai?
– Tai anglakalbės šalys: Amerika, Australija ir t.t. Didžiosios šalys, kurios nebijo pokyčių, naujovių ir siekia jas įdiegti kuo greičiau.


– Kodėl nusprendei dirbti coworking’o erdvėje?
– Pradžioje mėnesį dirbau namuose. Tačiau man šis modelis neveikia. Norisi tam tikros rutinos, pastovumo. Kitaip nelieka aiškių linijų tarp laisvalaikio ir darbo. Viskas “susiplaka” į visumą. Todėl pradėjau galvoti apie pastovią darbo vietą ir pažįstamas rekomendavo Vilnius Tech Park’ą.

– Kokie keliai tave atvedė į Klaipėdą?
– Apie Light House veiklas ir “workation” galimybę sužinojau per Vilnius Tech Park koordinatorių, bei vidinę mūsų grupę. Kadangi jau turėjau patirties su coworking’u, norėjosi išbandyti coliving’o galimybes. Žiūrėjau į tai, kaip į naujų kontaktų, pažinčių galimybę. Aišku,  gamta, jūra, vasara – tiesiog sužavėjo ši idėja. Ir iš tiesų, lūkesčiai pasiteisino su kaupu. Tik, galbūt, Klaipėdoje sudėtingiau su transportu. Kitą sykį atvykstant traukiniu atsivežčiau savo dviratį.
Workation idėja tikrai pasiteisino, nes vakarai po darbų liko laisvi, galėjau “explorinti’ naują vietą.  Ypač patogu, kai 17val. baigdavau darbą ir likdavo visas laisvas vakaras pažinti miestui.

– Koks buvo pirmas įspūdis atvykus į Light House?
– Atvykau sekmadienį vakare. Tokia tyla, ramybė “užklupo”. Aplink viskas švaru, nauja. Mane pasitiko Gintarė, jaučiausi tikrai laukiama.

– Ką aplankei Klaipėdoje?
– Kadangi atvykau sekmadienio vakare, tai pirmadienį po darbų pirmiausia išmėginau aplikaciją “Atrask Klaipėdą”. Antradienį keliavau prie jūros į Melnaragę, trečiadienį – aplankiau Olando kepurę. Dar planuoju nuvykti į Smiltynę.

– Ko palinkėtum kitiems atvykstantiems?
– Gero oro!