Startup Fair.Challenge 2020

Per iššūkius į sėkmę!

Kiekvieną dieną startuoliai susiduria su įvairiausiais iššūkiais vystydami inovatyvius verslus. Kaip rasti klientus ir išsiskirti tarp konkurentų, kaip įžengti į naujas rinkas, pritraukti investicijų ar rasti tinkamus darbuotojus?

Gegužės 21-22 dienas pasižymėkite savo kalendoriuose ir susitikime didžiausioje startuolių konferencijoje „Startup Fair.Challenge 2020“, kurioje aptarsime, kaip šiuos iššūkius įveikti!

Ko tikėtis šiais metais?

Konferencija – vietos ir užsienio pranešėjai pristatys aktualiausias startuolių ekosistemos temas ir įžvalgas apie verslo iššūkius ir kaip juos nugalėti.

Verslo dirbtuvės – specializuotos mokymų sesijos startuolių kūrėjams įvairiomis temomis.

Verslo susitikimai – turite puikų verslo planą ar sėkmingą startuolį? Pristatykite juos potencialiems partneriams ar investuotojams iš Lietuvos ir užsienio fondų.

Startuolių konkursas – daugiausia potencialo turintys startuoliai turės galimybę save pristatyti ant didžiosios konferencijos scenos. Registracijos pradžia ir prizai bus paskelbti netrukus.

Renginys yra nemokamas, bet būtina registracija: https://startupfair.lt/

Startup Fair yra kasmetinis startuolių ekosistemos renginys Lietuvoje, organizuojamas jau 8-tą kartą. Per dvi renginio dienas startuoliai ir potencialūs inovacijų kūrėjai gali susitikti su potencialiais investuotojais ar partneriais, užmegzti naujus ryšius ar sudalyvauti konferencijoje, kur vietos ir užsienio pranešėjai dalinasi savo įžvalgomis.

Sekite mus:  https://startupfair.lt/
www.startuplithuania.com