Skaitmeninių inovacijų centras

Lighthouse Hub skaitmeninių inovacijų centro tikslas – sutelkti skirtingas skaitmeninių technologijų kompetencijas viename hub‘e. Savo nariams pasiūlysime geriausiai jų poreikius atitinkančią infrastruktūrą ir taip užtikrinsime sąlygas naujų produktų bei inovacijų kūrimui. Esame tam, kad sukviestume bendriems projektams hub‘o narius ir įvairių sričių įmones, kurioms reikalingi skaitmeniniai sprendimai ir kuriuos įgyvendinus jos taptų konkurencingesnės, pranašesnės nei konkurentai, efektyvintų procesus ar skaitmeninių inovacijų dėka pasiektų užsibrėžtų tikslų. 

SIC narystės privalumai

Pasitelkdami hub‘o narių kompetencijas padedame gauti test-before-invest paslaugą – sukurti ir išsibandyti skaitmeninių technologijų prototipą ar inovaciją. Pritraukti finansavimą išmanių skaitmeninių produktų kūrimui bei diegimui. Taip pat, padedame vieni kitiems plėsti savo kontaktų ir klientų ratą ir atrasti potencialius partnerius. Jau greitai SIC nariams galėsime pasiūlyti įsikurti modernioje, pagal įmonės poreikius sukurtoje erdvėje.

Skaitmeninių inovacijų centras

Inovacijų erdvės

Modernus 2,300 kv. m. pastatas duris atvers 2022 m. pabaigoje. „Maker space“ tipo erdvės, kuriose įsikurs dirbtinio intelekto, kibernetinio saugumo, blockchain, virtualios realybės, neuromarketingo, 3D spausdinimo ir robotikos laboratorijos, bus skirtos  kompanijoms, norinčioms vystyti skaitmeninius produktus, kurti  prototipus ir inovacijas.

Lighthouse SIC nariai taip pat turės galimybę įsikurti biuruose, pritaikytose pagal jų poreikius arba pasinaudoti atviromis darbo erdvėmis (coworking’u).

Konsultacijos

Inovacijų diegimas – vienas iš esminių faktorių, lemiančių įmonės sugebėjimą konkuruoti tiek vietinėje, tiek tarptautinėse rinkose.

Lighthouse Hub profesionalai patars inovacijų kūrimo ir diegimo, strategijos klausimais, suteiks informacijos apie verslo finansavimo priemones bei mokesčių lengvatas arba nukreips pas geriausius tos srities konsultantus.

Skaitmeninių inovacijų centro konsultacijos
LightHouse_hub_white

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

NARYSTĖ, APGYVENDINIMAS
IR SALIŲ NUOMA:
info@lighthouse.lt
+370 (600) 72955

KOMUNIKACIJA:
media@lighthouse.lt
+370 (617) 51515

 

REKVIZITAI:
Bendradarbystė Klaipėda, UAB

ADRESAS:
Liepų g. 83, Klaipėda,
LT92195, Lietuva

Liko neatsakytų klausimų? Norite išbandyti Lighthouse Hub paslaugas ar prisijungti prie bendruomenės?

Nėra ko laukti, pradėkime pokalbį: