Šarūnas Butkus – Metų jaunimo verslo lyderis!

Penktadienį, gruodžio 17 d. projekto Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021 finaliniame renginyje buvo įteikti  Klaipėdos jaunimo apdovanojimai. Metų jaunimo verslo lyderiu tapo Šarūnas Butkus, Lighthouse įkūrėjas.

Šiemet, kaip ir kasmet, Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė bei kiti bendradarbiaujantys partneriai organizavo „Klaipėdos jaunimo apdovanojimus“. Ne vienerius metus rengiama iniciatyva yra vienas iš būdų, kai Klaipėdos jaunimo individualūs atstovai, jaunos šeimos ar jaunimo organizacijos gauna savo veiklų grįžtamąjį ryšį – pasiekimų įvertinimą.

Tai kartu galimybė ne tik tinkamai įvertinti jaunimo nuveiktus darbus ir jų dideles pastangas, bet ir paskatinti Klaipėdos jaunimą noriai prisidėti prie vietinės visuomenės nuolatinio puoselėjimo ir tobulinimo.

Šiemet „Klaipėdos jaunimo apdovanojimams“ pretendentus buvo galima siūlyti net 13-ai skirtingų nominacijų. Į Metų jaunimo verslo lyderio nominantų sąrašą pateko Šarūnas Butkus, Lighthouse įkūrėjas. Nuo lapkričio 16 iki gruodžio 2 d. vykusio balsavimo metu Šarūnas Butkus sulaukė daugiausiai palaikymo už tai, kad į Klaipėdos miestą pritraukė daug talentingų darbuotojų iš kitų miestų bei traukia skaitmeninių technologijų kompanijas, kurios kuriasi būtent Klaipėdoje.

Savo sveikinimo kalboje Šarūnas akcentavo, kad tiki skaitmenine ekonomika ir jos perspektyvomis ir tikisi, kad Klaipėdos jaunimas rinksis su skaitmenizacija susijusias specialybes bei dirbs su pasaulinėmis kompanijomis būtent iš Klaipėdos.