Pasidaryk pats: interneto svetainė greičiau nei per 1 val.

Galvojate, kad profesionalią svetainę gali sukurti tik patyrę programuotojai? Pristatymo metu Zyro komanda įrodys, kad išskirtinę svetainę gali susikurti kiekvienas. Dizainerė Milda žingsnis po žingsio pristatys svetainės kūrimo procesą, o žmogiškųjų išteklių specialistė Gabija papasakos apie Zyro vidinę darbo kultūrą, esamus standartus bei tikslų nustatymo procesus.
Po mokymų kiekvienam dalyviui bus suteiktas Zyro nuolaidos kodas svetainių kūrimo planams.

Apie Zyro:
Zyro svarbiausi dalykai: klientai ir komanda. Zyro komanda nebijo pirmadienių, atvirkščiai – tai yra viena mūsų mėgstamiausių dienų savaitėje.
Kiekvienas komandos narys, nors ir atėjęs iš skirtingos verslo aplinkos, matė didžiulį idėjos potencialą. Visi kiti svetainių kūrimo įrankiai reikalavo nemažai techninių žinių bei patirties. Nuo pat pradžių Zyo žinojo, kad didžiausią dėmesį skirs galutiniam vartotojui ir visų sudėtingų procesų pašalinimui. Taip atsirado pagrindinis tikslas: įrodyti, kad sėkmė internete gali būti pasiekiama visiems. Zyro komanda – tai žmonės, kurie nori padėti augantiems kūrėjams bei verslams. Kasdien.

!!! MOKYMAI NEMOKAMI, organizuojami Light House, Klaipeda – European Youth Capital 2021 bei Klaipėdos miesto savivaldybės, skirti NVO ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms.
Mokymai vyks gyvai, max. dalyvių skaičius – 40 asm.
GALIMYBIŲ PASAS IR REGISTRACIJA BŪTINA: https://forms.office.com/r/8asGF1F2qN