Padėti medikams skuba ir Light House savanoriai

Tęsiant gerų darbų temą:
Mes taip greitai nespėjame komunikuoti ir pasidžiaugti gerais darbais, kaip Light House bendruomenės narys Saulius Balčiūnas žaibiškai reaguoja į medikų prašymą padėti.

Kovo pradžioje, vos tik išgirdus, kad trūksta apsaugos priemonių medikams, Saulius Balčiūnas su draugu Žilvinu Milašausku savo lėšomis nusipirko reikalingų medžiagų ir pradėjo gaminti apsauginius skydelius, juos nemokamai vežioti ir dalinti gydytojams. 

Įdomus faktas: gamyba vyko pilnu tempu, kol pritrūko tinkamų žaliavų. Tačiau geriems norams visada atsiranda pastiprinimas ir Klaipėdos LEZ įsikūrusi įmonė „Retal Baltic” atvežė virš 300 bėginių metrų įvairios žaliavos, testavimams ir gamybai atlikti. Deja, įvertinus, jog plastiko specifikacija nėra tinkama skydelių gamybai, ši įmonė nepasidavė ir “užmaišė naują receptą” ir pagamino 3 tonas (!) naujo plastiko, kuris atitiko visus kriterijus ir skydelių gamyba tiesiog “užsikūrė”. 

Saulius ir Žilvinas pagamino virš 1000 veido skydų ir viską padarė rankiniu būdu. Džiaugiamės, kad mus supa tokie iniciatyvūs, aktyvūs ir reaktyvūs žmonės! AČIŪ! 💛