Organizacijos tinklo saugumo stiprinimas su „Fortinet NGFW“

Light House skaitmeninių inovacijų centro (SIC) narys “BlueBridge” spalio 21 d. kviečia į online renginį:

Viena iš svarbiausių ir sudėtingiausių saugumo architektūros užduočių šiandien – apsaugoti dinamiškai kintančią organizacijos tinklo aplinką ir jos naujausius elementus (debesijos paslaugas, daiktų interneto įrenginius ir t. t.). Taip šalia žiniatinklio filtravimo atsiranda būtinybė apsisaugoti nuo kenkėjiškų programų ir įgyvendinti įsibrovimų prevenciją bei efektyviai valdyti aplikacijų saugumą. Tokia daugiasluoksnė, kompleksinė užduotis reikalauja didesnės integracijos ir matomumo, taigi – ir naujų sprendimų, kurie leistų supaprastinti ir centralizuoti didžiausių kibernetinių rizikų valdymą.

„Blue Bridge“ ir „Fortinet“ organizuojamų mokymų dalyviai turės išskirtinę galimybę susipažinti su vienu iš tokių sprendimų – „Fortinet“ saugumo sprendimais, kurie naudoja vieną bendrą operacinę sistemą ir leidžia sėkmingai adaptuotis prie tinklo pokyčių bei stebėti vientisą tinklo topografiją.

Seminaro metu dalyvių laukia:

– Praktinė pažintis su „FortiGate“, kuris turi naujos kartos ugniasienės (NGFW) funkcijas ir užtikrina skirtingų taškų integraciją, debesijos paslaugų bei daiktų interneto įrenginių matomumą;
– Platformos „Fortinet Security Fabric“, leidžiančios geriau apsisaugoti nuo žinomų ir nežinomų grėsmių, funkcijų ir galimybių apžvalga.
– Praktinės ir teorinės žinios, kaip efektyviai apsaugoti dinamiškai kintančią organizacijos aplinką ir jos naujausius elementus.

Mokymai vyks lietuvių kalba. Trukmė ~4 val.: ~45 min. įvadinė prezentacija ir ~3 val. praktinė dalis.

Ką turi turėti mokymų dalyviai?

– Mokymų dalyviai turi susikurti savo paskyrą „Fortinet“ portale, adresu https://training.fortinet.com (rekomenduojame tai padaryti iškart po registracijos duomenų pateikimo).
– Turėti „Zoom“ aplikaciją arba naršyklę, palaikančią „Zoom Web aplikaciją“ (https://support.zoom.us/hc/en-us/articles/201362023-System-requirements-for-Windows-macOS-and-Linux).
– Mokymams rekomenduojame naudoti ekraną su didesne rezoliucija arba papildomą monitorių.