Seminaras apie kalbines technologijas

Light House skaitmeninių inovacijų centro (SIC) narys „Tilde“ kviečia visus kalbų technologijomis besidominčius specialistus į Trečiąjį Europos kalbų išteklių koordinavimo (ELRC) seminarą Lietuvoje!  

Renginys skirtas lietuvių kalbos kalbinėms technologijoms. Sužinokite apie sprendimus, kurie pagerins informacijos prieinamumą, efektyvų darbą ir bendravimą ir privačiame, ir viešajame sektoriuose!

Išgirsite apie

  • pokalbių robotus, kalbančius ir suprantančius lietuviškai,
  • greitus ir tikslius automatinius vertimus,
  • terminiją,
  • šnekos atpažinimą ir dar daugiau.

Dirbtinis intelektas suteikia galimybę mėgautis virtualiaisiais asistentais ir robotais, kurie kalba ir supranta lietuviškai, greitus ir tikslius automatinius vertimus, šnekos atpažinimą ir kt.

Kalbinių technologijų kūrėjai, integruotojai ir naudotojai, dirbantys privačiajame ir viešajame sektoriuje dalysis patirtimi, reikalavimais ir būdais, kaip naudojant kalbines technologijas pakeisti skaitmeninę sąveiką daugiakalbėje Europoje. Taip pat atkreipsime dėmesį į tai, kaip kalbiniai duomenys, t. y. tekstai ir šneka, gali paskatinti tobulinti dirbtinį intelektą.

Pranešėjai pasisakys apie dabartinę ir būsimą lietuvių kalbos kalbinių technologijų būklę. Dalyviai galės prasmingai diskutuoti su pranešėjais apie tai, ko jiems reikia ir ko jie tikisi iš lietuvių kalbos technologijų.

Norint gauti NEMOKAMĄ bilietą, reikia užsiregistruoti
Jei negalite dalyvauti, galite užsiregistruoti ir gauti įrašą vėliau.
Daugiau informacijos apie renginį
Plačiau apie SIC narį „Tilde“

Pasimatysime ten!