Linkedin mokymai: asmeninio ir verslo profilių draugystė

Jeigu vis dar nenaudojate LinkedIn arba žiūrite į tai “pro pirštus”, tai ženkliai atsiliekate nuo savo konkurentų ir prarandate galimybę rasti potencialių klientų.
Kviečiame pasiruošti rudens sezonui “upgrade’intu” LinkedIn profiliu!

Maža grupė, jauki aplinka, koncentruoti ir praktiški patarimai prie kavos šeštadienio rytą apie socialinį tinklą LinkedIn – mūsų kvietimas Tau. Pusryčiai, kurie bus naudingi Tau ir Tavo verslui.

9.30 – 10.00 susipažinimo kava.

10.00 – 11.00 pokalbis apie asmeninį LinkedIn profilį. Aiškūs atsakymai, kodėl asmeninis LinkedIn profilis šiandien Tau yra būtinybė. Kaip jis turi atrodyti, kad teiktų didžiausią naudą Tau. Skelbiamo turinio LinkedIn rekomendacijos ir pavyzdžiai, geriausiam Tavo asmeninio prekės ženklo efektui pasiekti. Ir pavyzdžiai, įrodantys sėkmę.

Patarimais dalinsis Guoda. linkedin.com/in/guodasakalauskiene/

11.15 – 13.00 įžvalgos, kaip asmeninius kontaktus konvertuoti į kompanijos sekėjus, kaip LinkedIn išnaudoti savo verslui, koks yra LinkedIn organinio turinio išsukimo algoritmas ir įrašų skelbimo technikos. Galų gale, kaip matuoti LinkedIn efektyvumą? Verslo ir asmeninio profilių sinergijos pavyzdžiai.

Apie tai ir daugiau pasakos Šarūnas. linkedin.com/in/sarunassakalauskas/

Bilietų ieškokite čia: http://bit.ly/2Ynguti

Daugiau apie mus:
Guoda Sakalauskienė yra asmeninio prekės ženklo konsultantė, įmonės “Promefile” įkūrėja ir vadovė, Lietuvos marketingo asociacijos Vilniaus skyriaus valdybos narė. Dešimtmetį išdirbusi finansinių paslaugų srityje (Fintech), pastaraisiais metais Guoda itin kruopščiai tyrinėja asmeninio prekės ženklo (personal branding) įtaką ir naudą. Asmeninio prekės ženklo tema Guoda veda mokymus, skaito pranešimus konferencijose, konsultuoja individualiai.

Sarunas Sakalauskas yra bendrovės “Httpool”, atstovaujančios socialinius tinklus LinkedIn, Facebook, Twitter ir kt. vadovas Lietuvoje. Httpool’e jis taip pat eina LinkedIn grupės vadovo (LinkedIn Global Lead) pareigas ir yra atsakingas už LinkedIn atstovavimą 15-oje Europos valstybių. 2019 kovo mėn. Londone vykusiame LinkedIn Partner Connect metiniame renginyje Šarūnui buvo įteiktas LinkedIn Rising Star apdovanojimas. Pastaruosius 5 metus Šarūnas veda mokymus apie galimybes verslui socialiniame tinkle LinkedIn.