Lapkritį startuoja pirmoji Klaipėdos regione pre-akceleratoriaus programa – Primer mokymai

Lapkričio 25 – 28 dienomis Light House erdvėse startuoja pirmoji Klaipėdos regione pre-akceleratoriaus startuoliams programa – Primer mokymai. Pagrindinis programos tikslas – pritraukti Lietuvoje dirbančius technologijų kūrėjus, padėti jiems ugdyti verslumo įgūdžius ir paruošti jų verslo idėjas susitikimui su potencialiais investuotojais.

Koncentruoti 4 dienų vakariniai mokymai ir susitikimas su investuotojais

Pasak mokymų lektoriaus Dr. Donato Joniko, „Daugelio startuolių pagrindinė problema –finansavimo trūkumas. Nėra pinigų, nėra investavimo, nėra pardavimų…“

Todėl Klaipėdoje pirmą kartą vyks praktiniai mokymai, kurių pabaigoje startuolių komandos pristatys savo idėją potencialiems investuotojams. Tam, kad startuoliai galėtų užtikrintai prisistatyti, keturis vakarus (nuo 17:30 iki 20:00) vyks intensyvios praktinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai išsigrynins savo verslo modelius, analizuos rinką, ieškos konkurencingų pranašumų, kurs išskirtinės vertės pasiūlymus, planuos verslo plėtros etapus ir t.t. Tai ne tik teoriniai mokymai, tai intensyvi stovykla, kuri gali būti reikšmingas startas dalyvių verslo plėtrai. Mokymų kulminacija – susitikimas ir verslo idėjų pristatymas realiems investuotojams.

„Čia ne verslumo konkursas, kur susirinkusi komisija vertina komandas ir skiria prizus. Tai reali galimybė –  paskutinį, penktadienio vakarą (lapkričio 29 d.) idėjų pristatymus stebės potencialūs investuotojai, galintys skirti verslo proveržiui reikalingą finansavimą.“ – pabrėžia Dr. Donatas Jonikas.

Primer mokymų programa skirta besidomintiems verslo kūrimo ir auginimo temomis

Programos iniciatoriai – Baltic Tech Park ir InnoEnergy atstovai džiaugiasi, galėdami bendradarbiauti ir Primer mokymus perkelti iš Vilniaus į Klaipėdą:

„Esu įsitikinęs, kad lietuviai, kurdami inovacijas ir jomis grįstus verslus, gali sėkmingai pritraukti investicijas ir tapti konkurencingais pasaulyje. Primer mokymų programa skirta visiems, besidomintiems verslo kūrimo ir auginimo temomis. Tikime, jog lietuvių startuoliai prisidės prie švariųjų technologijų stiprinimo Lietuvoje, o mes, „InnoEnergy“ atstovai Lietuvoje, padėsime pradedantiesiems verslininkams viskuo, kuo galėsime, kad jų idėjos būtų realizuotos“, – priduria Dr. Kęstutis Morkūnas, „InnoEnergy“ atstovybės Lietuvoje vadovas.

„Džiaugiamės galėdami kartu su partneriais prisidėti prie Primer mokymų programos. Esame pasirengę perspektyviausioms komandoms pasiūlyti kompleksines akceleravimo paslaugas, darbo vietą Light House erdvėse, bei savo ryšius su didžiausių miesto organizacijų atstovais, kuriems būtų aktualūs startuolių kūriami sprendimai.“ – Pastebi Ignas Aničas, Baltic Tech Park inovacijų direktorius.

Programos organizatoriai remia ir investuoja į inovacijas bet kuriame etape – nuo idėjos iki pilnai komercializuotų produktų

Baltic Tech Park yra į inovacijas orientuota verslumo ekosistema jungianti talentus, žinias ir resursus Baltijos jūros regione ir skatinanti į sinergiją orientuotą bendradarbiavimą.

InnoEnergy siekia skatinti tvariosios energetikos inovacijas Europoje. Organizacijos partnerių tinklas leidžia megzti ryšius visoje Europoje, suvedant išradėjus ir pramonę, absolventus ir darbdavius, mokslininkus ir verslą, verslininkus ir rinkas.

Pagrindinis mokymų lektorius – Dr. Donatas Jonikas, ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas, turintis daugiau kaip 14 metų patirtį, kurios metu padėjo išgryninti ir įgyvendinti daugiau nei 50 įmonių rinkodaros strategijas. Dr. D. Jonikas – knygos „Startup Evolution Curve“ autorius, kuri buvo itin teigiamai įvertinta daugiau nei 30 užsienio ekspertų, bei pateko į top 5 geriausiai perkamų knygų sąrašą pasaulinėje Amazon platformoje startuolių kategorijoje, o interviu bei įžvalgos išspausdintos FORBES žurnale.

Norintiems dalyvauti Primer mokymuose – reikalinga registracija

Visus, norinčius dalyvauti, prašome užpildyti dalyvio anketą: REGISTRACIJOS FORMA
Komandų skaičius ribotas, todėl į mokymus ir susitikimą su investuotojais organizatoriai pakvies tik labiausiai motyvuotus startuolius. Nepraleiskite šanso ir registruokitės jau šiandien!

Daugiau informacijos:

Ignas Aničas | Innovation Director
BALTIC TECH PARK
+370 (626) 74402
ignas.anicas@baltictechpark.com
www.baltictechpark.com
Liepų g. 83, Klaipėda, Lietuva