Inovacijų konsultacijos

Skaitmeninių inovacijų centras, įsteigtas dar 2019 m. ir veikiantis „Light House“ erdvėse teikia konsultacijas regiono įmonėms inovacijų, IT sistemų diegimo, finansavimo pritraukimo klausimais ir siekia prisidėti prie tvaraus verslo kūrimo.

Skaitmeniniai auditai

„Light House“ inovacijų ekspertai sprendžia įmonės problemas adaptuojant skaitmeninimo sprendimus, pateikia konkrečius pasiūlymus, kaip verslo įmonė gali skaitmenizuoti ir automatizuoti gamybos liniją.

Vidiniai ir išoriniai hakatonai

Hakatonas – inovacijų kūrimo maratonas. Tai specialiai sukurtas renginys – gyva platforma, kurioje susitinka programuotojai, dizaineriai, UX/UI, marketingo specialistai, įmonės atstovai ir kitos, suinteresuotos šalys. Hakatonai orientuoti į problemos sprendimo paieškas, programinio produkto prototipo kūrimą ir inovacijų diegimą.

Konsultacijos inovacijų diegimo klausimais

Inovacijų diegimas įmonėje – vienas iš esminių faktorių, lemiančių jos sugebėjimą konkuruoti tiek vietinėje, tiek tarptautinėje verslo aplinkoje.

„Light House“ profesionalai patars inovacijų kūrimo ir diegimo, strategijos klausimais, suteiks informacijos apie verslo finansavimo priemones bei mokesčių lengvatas.

LightHouse_hub_white

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

NARYSTĖ:
hi@lighthouse.lt 
+370 (617) 51515

APGYVENDINIMAS
IR SALIŲ NUOMA:
info@lighthouse.lt
+370 (600) 72955

KOMUNIKACIJA:
media@lighthouse.lt
+370 (689) 43596

 

REKVIZITAI:
Bendradarbystė Klaipėda, UAB

ADRESAS:
Liepų g. 83, Klaipėda,
LT92195, Lietuva

Liko neatsakytų klausimų? Norite išbandyti „Light House“ paslaugas ar prisijungti prie bendruomenės?

Nėra ko laukti, pradėkime pokalbį: