Konferencija „Pramonė 4.0 – inovacijų iššūkiai pramonės įmonėse“

Šiemet Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia nusikelti į sumanios pramonės ateitį. Rugsėjo 19 d. Klaipėdoje įvyksiančioje konferencijoje „Sumani pramonė: iššūkiai ir ateities perspektyvos“ dalyviai susipažins su skaitmeninėmis naujienomis pramonės verslui, bus pristatyta ir Lietuvos pramonės skaitmeninimo strategija.

Tai išskirtinė galimybė pramonės įmonių atstovams atsidurti naujausių įvykių sukūryje ir vienoje vietoje išgirsti pasaulinių ekspertų įžvalgas. Jie ne tik pasakos apie naujausias skaitmenines tendencijas, bet ir kvies kartu diskutuoti. Bus keliami klausimai, su kokiomis problemomis susiduria Lietuvos pramonės įmonės ir kokių veiksmų jau imtasi, skatinant verslą aktyviau domėtis bei diegti skaitmenines technologijas. Šie žingsniai itin svarbūs
siekiant didinti aukštos pridėtinės vertės produktų gamybą.

Konferencijos metu organizatoriai kvies iš arti prisiliesti ir prie skaitmeninių technologijų – vyks išskirtinės ekspozicijos. O diskusijos su išmaniųjų technologijų profesionalais galbūt netgi pasufleruos idėją skaitmenizuoti ir savo verslo bei gamybos procesus.

Šiandien ateitis kaip niekada yra arti dabarties. O naujai pritaikomos skaitmeninės technologijos leidžia lengviau ir greičiau valdyti įvairias sąnaudas. Konferencijoje naudingų žinių atras kiekvienas, tačiau ypač laukiamos inovatyvių idėjų turinčios pramonės įmonės. Taip pat tų įmonių atstovai, kurie planuoja vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis.

Susipažinti su konferencijos PROGRAMA galite čia: https://bit.ly/2kyek75

Renginys NEMOKAMAS, tačiau vietų skaičius labai ribotas.
Tad labai kviečiame REGISTRUOTIS: https://bit.ly/2klPHuy