Kaip socialinių tinklų pagalba auginti verslą

Pandemija daugelį verslų privertė skaitmenizuotis ir persikelti į elektroninę erdvę, nes suprato, kad vienintelė galimybė išlikti yra verslo vystymas internete, todėl išnaudojo visus įmanomus kanalus, kad būtų labiau matomi. O tie, kurie jau ten buvo, išgyveno aukso amžių. Daugelis klientų, net ir pasibaigus karantinui, liko ištikimi elektrononei prekybai.

Povilas Klusaitis yra pavyzdys, kaip auginti pikantišką verslą elektroninėje erdvėje. UAB „Interversus“, valdančios erotinių prekių parduotuvių tinklą Fantazijos.lt, vadovas jau 12 metų skatina lietuvius atsikratyti stereotipų ir seksą priimti kaip natūralią gyvenimo dalį, apie kurią galima kalbėti paprastai ir be baimės. Įmonė, pasitelkdama drąsią komunikaciją ir didelį dėmesį skirdama darbui su soc. tinklais, kiekvienais metais sparčiai auga ir laužo mūsų visuomenėje vyraujančias stigmas bei kompleksus.

Nesibaiminkit, į renginio dalyvių miegamuosius nelįsime ir susitikimo metu kalbėsime tik apie tai, kaip pasitelkiant socialinius tinklus ir drąsią komunikaciją auginti savo verslą.

Susitikimas vyks online, nemokamai.

Būtina registracija UŽSIREGISTRUOTI!