Inovacijų ekspertai

Mūsų ekspertų komanda dirba tam, kad iš vienų rankų gautumėte visas su inovacijų kūrimu ir diegimu susijusias paslaugas. Įvertinsime įmonės skaitmenizavimo potencialą, padėsime adaptuoti procesus ir įrankius, suteiksime infrastruktūrą kurti ir testuoti inovatyvius produktus bei platformą auginti kompetencijas, patarsime finansavimo klausimais.

Skaitmeniniai auditai

„Light House“ inovacijų ekspertai padės adaptuoti skaitmeninimo sprendimus, pateiks rekomendacijas ir konkrečius pasiūlymus, kaip, pavyzdžiui, įmonė gali skaitmenizuoti gamybos procesus ar automatizuoti gamybos liniją.

Vidiniai ir išoriniai hakatonai

Hakatonas – inovacijų kūrimo maratonas, kuriame susitinka programuotojai, dizaineriai, UX/UI, marketingo specialistai, įmonės atstovai ir kiti, suinteresuoti inovatyvaus programinio produkto sukūrimu. Hakatonai orientuoti į problemos sprendimo paieškas, produkto prototipo kūrimą ir inovacijų diegimą.

Galime surengti hakatoną tik jūsų įmonės problemoms spręsti, arba kviečiame prisijungti prie jau suplanuotų iniciatyvų.

Konsultacijos

Inovacijų diegimas – vienas iš esminių faktorių, lemiančių įmonės sugebėjimą konkuruoti tiek vietinėje, tiek tarptautinėse rinkose.

„Light House“ profesionalai patars inovacijų kūrimo ir diegimo, strategijos klausimais, suteiks informacijos apie verslo finansavimo priemones bei mokesčių lengvatas.

LightHouse_hub_white

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

NARYSTĖ, APGYVENDINIMAS
IR SALIŲ NUOMA:
info@lighthouse.lt
+370 (600) 72955

KOMUNIKACIJA:
media@lighthouse.lt
+370 (617) 51515

 

REKVIZITAI:
Bendradarbystė Klaipėda, UAB

ADRESAS:
Liepų g. 83, Klaipėda,
LT92195, Lietuva

Liko neatsakytų klausimų? Norite išbandyti „Light House“ paslaugas ar prisijungti prie bendruomenės?

Nėra ko laukti, pradėkime pokalbį: