Individualios konsultacijos: nuo idėjos iki globalios sėkmės istorijos

Kaip pasiruošti sėkmingam verslo/projekto/paslaugos startui? Kokius konkrečius žingsnius padaryti, norint rasti kūrybingus sprendimus? Kaip sklandžiai susiplanuoti visą darbų maratoną iki konkretaus galutinio rezultato? Šiemet garsiausiuose pasaulio dizaino apdovanojimuose JAV ir Europoje auksu įvertintos lietuviško produkto idėjos autoriai Pencil & Lion yra pasirengę dalintis savo know-how bei padėti “įsivažiuoti” Jūsų idėjai. 

Konsultacijas teikia:

  • Didžiausiose Lietuvos kūrybos ir reklamos agentūrose meno vadovu dirbęs Aurimas Kadzevičius sukūrė daugybę plačiai nuskambėjusių kampanijų tokiems prekės ženklams, kaip „Auga“, „Rimi“, „Akvilė“, „Eurovaistinė“, „Kalnapilis“, „Rimanto Kaukėno paramos grupė“, „Vilkmergės alus“, „Voruta“, „Knauf“, „Statoil“, „Ežys“ ir daugybei kitų. Šiuo metu agentūros „Pencil & Lion“ kūrybos direktoriaus darbų geografija plačiai išsiplėtusi nuo gimtosios Lietuvos iki Jungtinės Karalystės ir netgi Japonijos.
  • Komunikacijos, viešųjų ryšių ir projektų valdymo srityje jau daugiau kaip 15 metų dirbanti Diana Augūnaitė pasidalins savo patirtimi, kaip turint gerą idėją/prekę/paslaugą/naujieną ją pristatyti tikslinei auditorijai, kodėl svarbu planuotis procesus, kaip rasti tinkamus partnerius, kaip sudominti žiniasklaidą ir kodėl prieš darant bet kokį viešą žingsnį viską visada reikia patikrinti bent du kartus.

KONSULTACIJOS ONLINE, NEMOKAMOS, REIKALINGA REGISTRACIJA: https://forms.office.com/r/JipwwfUf2J

Konsultacijos organizuojamos Light House, Klaipeda – European Youth Capital 2021 bei Klaipėdos miesto savivaldybės, skirtos NVO ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms.