Gyvenimas prieš, per ir po kibernetinės atakos: kaip tai dažniausiai atsitinka, kiek kainuoja ir kas po to?

Light House skaitmeninių inovacijų centro (SIC) narys “BlueBridge” lapkričio 9 d. kviečia į online renginį:

Kibernetinių atakų aktualumas šiomis dienomis yra neginčijimas, tačiau kiek iš tikrųjų įmonėms gali kainuoti kibernetinės atakos, kokie populiariausi jų scenarijai bei kurios silpnosios vietos IT infrastruktūroje dažniausiai išnaudojamos?

Pristatyme analizuosime realią „Blue Bridge“ kliento istoriją, kuri leis pamatyti, kokį poveikį turi kibernetiniai nusikaltimai, kokių veiksmų imtis atstatant veiklą po jų bei kokia yra tokių atakų kaina verslui. Pranešimą skaitys „Blue Bridge“ IT vadovas Evaldas Jarmolavičius, jau daugiau nei 8 metus dirbantis su klientais ir padedantis atremti bet kokias audras, užklupusias jų IT infrastruktūrą.

Seminaro trukmė ~45 min.

Registracijos metu pateikti duomenys laikomi „Blue Bridge“ duomenų bazėje ir tvarkomi su tikslu sudaryti Jums galimybę dalyvauti šiame renginyje. Registruodamiesi į renginį, Jus patvirtinate, kad sutinkate su „Blue Bridge“ privatumo politika.
Pastaba: organizatoriai pasilieka teisę atšaukti dalyvio registraciją informuodami apie tai iš anksto atskiru el. laišku.