Google Analytics mokymai

Vienintelių sertifikuotų Google lektorių Lietuvoje ir skaitmeninės rinkodaros profesionalų mokymai, kuriuos išklausius atrasite efektyviausias interneto rinkodaros priemones savo verslui ir išmoksite jas taikyti praktikoje – taip pat įgysite tarptautinį Google sertifikatą!Google Analytics – tai plačiausiai pasaulyje naudojamas galingas interneto rinkodaros įrankis. Jis leidžia stebėti lankytojų srautus ir elgseną tinklalapyje, padeda įvertinti tinklalapio efektyvumą, paskaičiuoti investicijų į reklamos kanalus naudą ir grąžą (ROI). Prisijaukinę Google Analytics ataskaitas, galėsite optimizuoti savo tinklalapį, padidinti reklamos efektyvumą ir, žinoma, pelną. Praktinio seminaro metu galėsi dirbti su savo tinklalapio Google Analytics paskyra. Jeigu tokio neturi – ne bėda, suteiksime prieigą prie testinės paskyros. Jau tą pačią dieną pritaikysi gautas žinias ir kartu su Google Analytics galėsi sėkmingai siekti savo verslo tikslų. Mokymų metu sužinosite:

● kaip veikia Google Analytics ir kur rasti pagrindinius duomenis;
● kokie yra svarbiausi paskyros nustatymai;
● kas yra tavo tinklalapio lankytojai – kaip jie ateina, kiek laiko išbūna ir ką ten veikia, kada palieka tinklalapį ir kiek iš jų neįvykdo naudingo veiksmo;
● kaip nustatyti, kurie srauto šaltiniai yra efektyvūs, o kurie – ne;
● kaip sukurti išmatuojamus tikslus tinklalapio lankytojams ir įvertinti jų svarbą;
● kaip pamatuoti rinkodaros kampanijų atsiperkamumą;
● kaip pasidaryti Google Analytics ataskaitas, jas analizuoti ir atlikti statistika paremtus pakeitimus.


Mokymus organizuoja Light House Skaitmeninių inovacijų centras kartu su Digital Academy.Mokymų kaina 179 eur.!!! Iki spalio 8d. Įsigykite išankstinius bilietus į mokymus su 20% nuolaida!
Bilietai: https://google-analytics-mokymai.eventon.lt/reg
Mokymai vyks gyvai, Light House Skaitmeninių inovacijų centre, Liepų g. 83, Klaipėda
Galimybių pasas privalomas.