Po vienu stogu

Light House tai darbo erdvės, ne tik sujungiančios įvairias įmones, bet ir kuriančios vientisą ekosistemą – nuo apgyvendinimo iki maitinimo ir sporto infrastruktūros.

Bendradarbystės erdvė

Draugystei be sienų. Moderni 140 vietų erdvė efektyviam darbui ir naujų verslo ryšių mezgimui. Sukurta taip, kad kiekvienam stalui tektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Skirta asmenims, kurių pagrindiniai darbo įrankiai – kompiuteris ir internetas.

Konferencijų ir posėdžių salės

Nuolatiniam tobulėjimui. Penkios daugiafunkcės renginių ir susitikimų erdvės, apdovanotos garbingais pamario švyturių pavadinimais: Klaipėdos, Juodkrantės, Uostadvario, Ventės, Nidos.
Skirtos verslo susitikimams, kūrybinėms dirbtuvėms, diskusijoms, konferencijoms, seminarams

Privatūs biurai

Komandiniam darbui. Minimalistinio stiliaus biurai, turintys gerą izoliacijos sistemą ir didelės apimties langus – šviežiam orui ir natūralios dienos šviesai. Baldų išdėstymas pritaikomas pagal individualius poreikius. Skirta asmenims, vertinantiems komfortą ir privatumą.

Coliving erdvė

Ramybės paieškoms. Keturi stilingai įrengti apartamentai ir šešios miego kapsulės leis atitrūkti nuo įprastos rutinos ir perkelti darbus į pajūrį. Derinant darbą su poilsiu čia bus pasiekti kokybiški rezultatai. Pritaikyta individualiems verslo keliautojams ir mobilioms komandoms.

Virtualus turas

Prieš įžengiant į Light House erdves gyvai, kviečiame išbandyti virtualų turą: aplankyti susitikimų kambarius, konferencijų sales, darbo vietas, kambarius, miego kapsules ir kt.

Move camera down Move camera up Move camera left Move camera right Zoom in Zoom out Fullscreen Fullscreen

Light House erdves jau išbandė:

Susidomėjai?

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

NARYSTĖ:
hi@lighthouse.lt 
+370 (617) 51515

APGYVENDINIMAS
IR SALIŲ NUOMA:
info@lighthouse.lt
+370 (600) 72955

KOMUNIKACIJA:
media@lighthouse.lt
+370 (689) 43596

 

REKVIZITAI:
Bendradarbystė Klaipėda, UAB

ADRESAS:
Liepų g. 83, Klaipėda,
LT92195, Lietuva

Turite klausimų? Domina laisvos darbo vietos ar renginių salės? Norite bendradarbiauti?

Rašykite ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus artimiausiu metu.