Facebook Login JavaScript Example

Po vienu stogu.

„Light House” tai darbo erdvės, ne tik sujungiančios įvairias įmones, bet ir kuriančios vientisą ekosistemą – nuo apgyvendinimo, iki maitinimo ir sporto infrastruktūros.

Bendradarbystės
erdvė

Draugystei be sienų. Moderni 140 vietų erdvė efektyviam darbui ir naujų verslo ryšių mezgimui. Sukurta taip, kad kiekvienam stalui tektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Skirta asmenims, kurių pagrindiniai darbo įrankiai – kompiuteris ir internetas.

IMG_0058
lighthouse-office-6

Konferencijų ir posėdžių salės

Nuolatiniam tobulėjimui. Penkios daugiafunkcės renginių ir susitikimų erdvės, apdovanotos garbingais pamario švyturių pavadinimais: Klaipėdos, Juodkrantės, Uostadvario, Ventės, Nidos.
Skirtos verslo susitikimams, kūrybinėms dirbtuvėms, diskusijoms, konferencijoms, seminarams

Privatūs biurai

Komandiniam darbui. Minimalistinio stiliaus biurai, turintys gerą izoliacijos sistemą ir didelės apimties langus – šviežiam orui ir natūralios dienos šviesai. Baldų išdėstymas pritaikomas pagal individualius poreikius. Skirta asmenims, vertinantiems komfortą ir privatumą.

lighthouse-office-23
Light-house-klaipeda-musu-namai-4

Coliving erdvė

Ramybės paieškoms.Keturi stilingai įrengti apartamentai ir šešios miego kapsulės leis atitrūkti nuo įprastos rutinos ir perkelti darbus į pajūrį. Derinant darbą su poilsiu čia bus pasiekti kokybiški rezultatai. Pritaikyta individualiems verslo keliautojams ir mobilioms komandoms.

Susidomėjai?

lighthouse_logo

Parašykite mums užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

info@lighthouse.lt
+370 687 72 897

Mūsų adresas.

Lighthouse
Liepų g. 83, Klaipėda
Lietuva

Kviečiame išbandyti bendradarbystės erdves.
Susisiekime.

 

Brūkštelk mums, jei nori bendradarbiauti ar rezervuoti savo erdvę.