Po vienu stogu

Lighthouse Hub tai darbo erdvės, ne tik sujungiančios įvairias įmones, bet ir kuriančios vientisą ekosistemą – nuo inovacijų konsultacijų iki apgyvendinimo.

Inovacijų ekspertai

Mūsų ekspertų komanda dirba tam, kad iš vienų rankų gautumėte visas su inovacijų kūrimu ir diegimu susijusias paslaugas. Įvertinsime įmonės skaitmenizavimo potencialą, padėsime adaptuoti procesus ir įrankius, suteiksime infrastruktūrą kurti ir testuoti inovatyvius produktus bei platformą auginti kompetencijas, patarsime finansavimo klausimais.

Bendradarbystės erdvė

Draugystei be sienų. Moderni 140 vietų erdvė efektyviam darbui ir naujų verslo ryšių mezgimui. Sukurta taip, kad kiekvienam stalui tektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Skirta asmenims, kurių pagrindiniai darbo įrankiai – kompiuteris ir internetas.

Privatūs biurai

Komandiniam darbui. Minimalistinio stiliaus biurai, turintys gerą izoliacijos sistemą ir didelės apimties langus – šviežiam orui ir natūralios dienos šviesai. Baldų išdėstymas pritaikomas pagal individualius poreikius. Skirta asmenims, vertinantiems komfortą ir privatumą.

Renginiai, hakatonai, susitikimų erdvės

Nuolatiniam tobulėjimui. Penkios daugiafunkcės renginių ir susitikimų erdvės, apdovanotos garbingais pamario švyturių pavadinimais: Klaipėdos, Juodkrantės, Uostadvario, Ventės, Nidos.
Skirtos verslo susitikimams, kūrybinėms dirbtuvėms, diskusijoms, konferencijoms, hakatonams.

Coliving erdvė

Ramybės paieškoms. Keturi stilingai įrengti apartamentai ir šešios miego kapsulės leis atitrūkti nuo įprastos rutinos ir perkelti darbus į pajūrį. Derinant darbą su poilsiu čia bus pasiekti kokybiški rezultatai. Pritaikyta individualiems verslo keliautojams ir mobilioms komandoms.

Virtualus turas

Prieš įžengiant į Lighthouse Hub erdves gyvai, kviečiame išbandyti virtualų turą: aplankyti susitikimų kambarius, konferencijų sales, darbo vietas, kambarius, miego kapsules ir kt.

Move camera down Move camera up Move camera left Move camera right Zoom in Zoom out Fullscreen Fullscreen

Lighthouse Hub erdves jau išbandė:

Susidomėjai?

LightHouse_hub_white

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

NARYSTĖ, APGYVENDINIMAS
IR SALIŲ NUOMA:
info@lighthouse.lt
+370 (600) 72955

KOMUNIKACIJA:
media@lighthouse.lt
+370 (617) 51515

 

REKVIZITAI:
Bendradarbystė Klaipėda, UAB

ADRESAS:
Liepų g. 83, Klaipėda,
LT92195, Lietuva

Liko neatsakytų klausimų? Norite išbandyti Lighthouse Hub paslaugas ar prisijungti prie bendruomenės?

Nėra ko laukti, pradėkime pokalbį: