Facebook Login JavaScript Example

Po vienu stogu

Light House tai darbo erdvės, ne tik sujungiančios įvairias įmones, bet ir kuriančios vientisą ekosistemą – nuo apgyvendinimo iki maitinimo ir sporto infrastruktūros.

Bendradarbystės erdvė

Draugystei be sienų. Moderni 140 vietų erdvė efektyviam darbui ir naujų verslo ryšių mezgimui. Sukurta taip, kad kiekvienam stalui tektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Skirta asmenims, kurių pagrindiniai darbo įrankiai – kompiuteris ir internetas.

394_2

Konferencijų ir posėdžių salės

Nuolatiniam tobulėjimui. Penkios daugiafunkcės renginių ir susitikimų erdvės, apdovanotos garbingais pamario švyturių pavadinimais: Klaipėdos, Juodkrantės, Uostadvario, Ventės, Nidos.
Skirtos verslo susitikimams, kūrybinėms dirbtuvėms, diskusijoms, konferencijoms, seminarams

Privatūs biurai

Komandiniam darbui. Minimalistinio stiliaus biurai, turintys gerą izoliacijos sistemą ir didelės apimties langus – šviežiam orui ir natūralios dienos šviesai. Baldų išdėstymas pritaikomas pagal individualius poreikius. Skirta asmenims, vertinantiems komfortą ir privatumą.

Erdves3

Coliving erdvė

Ramybės paieškoms. Keturi stilingai įrengti apartamentai ir šešios miego kapsulės leis atitrūkti nuo įprastos rutinos ir perkelti darbus į pajūrį. Derinant darbą su poilsiu čia bus pasiekti kokybiški rezultatai. Pritaikyta individualiems verslo keliautojams ir mobilioms komandoms.

Light House erdves jau išbandė:

Susidomėjai?

lighthouse_logo

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

info@lighthouse.lt
+370 (617) 51515

ADRESAS:

Liepų g. 83, Klaipėda, LT92195, Lietuva

Turite klausimų? Domina laisvos darbo vietos ar renginių salės? Norite bendradarbiauti?

Rašykite ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus artimiausiu metu.