Darbo vietos nuoma Klaipėdoje

 Draugystei be sienų. Moderni 140 vietų erdvė efektyviam darbui ir naujų verslo ryšių mezgimui. Sukurta taip, kad kiekvienam stalui tektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Skirta asmenims, kurių pagrindiniai darbo įrankiai – kompiuteris ir internetas.

🔶 Šviesolaidinis internetas

🔶 Neribotas darbo laikas (24/7)

🔶 Nemokama aikštelė automobiliams

🔶 Aptarnaujantis personalas

🔶 Kava, arbata, vanduo nemokamai

🔶 Talentų bendruomenė

🔶 Specialios kabinos pokalbiams telefonu

🔶 Jaukūs susitikimų kambariai

🔶 Privatūs meditacijos kambariai

🔶 Poilsio zona

🔶 Renginiai ir mokymai, konsultacijos

🔶 Elektrinis stalas

🔶 Kasdieninis valymas

🔶 Dokumentų spausdinimas/skenavimas

🔶 Rakinama spintelė daiktams

🔶 Apgyvendinimo paslauga

🔶 Rūbinė

🔶 Sporto klubas

Pritaikyta individualiems poreikiams

Intensyvi darbo savaitė? Ieškote darbo stalo susiplanuoti būsimiems projektams? Atvyksta iš kitos šalies kolegos, reikalinga jauki erdvė susitikimui? O galbūt turite verslo klientą ir reprezentatyvi erdvė sukurs Jūsų įmonei norimą įvaizdį? Kokia bebūtų savaitė ar visas mėnuo – Light House padės susidoroti su įššūkiais.

Galimybė tobulėti

Coworking – tai ne tik bendradarbystės erdvė, turinti išvystytą ekosistemą, bet ir talentų akseleratorius, skatinantis nestovėti vietoje, augti individualiai ar komandoje. Siekiame kurti modernią, verslumą ir bendradarbiavimą skatinančią erdvę, kurioje inovatyvūs talentai galėtų vystyti ir komercializuoti savo idėjas, gaunant reikalingą paramą ir pagalbą. Čia organizuojami įvairūs renginiai, mokymai, dirbtuvės, konsultacijos ir kt.

Aktyvi bendruomenė

Verslas ypač dinamiškas, greitai kintančios tendencijos, rinkodaros, komunikacijos, marketingo ir kt. pokyčiai gali įnešti bereikalingą sumaištį.
Light House po vienu stogu dirbantys skirtingų sričių profesionalai gali pakonsultuoti, padėti ir galbūt ateityje tapti naujaisiais kolegomis.

Lankstūs paslaugų planai

Tenka daug keliauti darbo reikalais? Siūlome 10X narystę. Mėgstate pokyčius ir kūrybiški sprendimai aplanko pakeitus darbo vietą? Rekomenduojame – Coworking FLEX. Vertinate pastovumą, stabilumą ir turite susiformavusius darbo įpročius – Coworking FIX.

Draugiška darbo aplinka

Tokios vietos kaip „Light House“, ypatingai mažesnėms įmonėms, suteikia erdves ir infrastruktūrą, ko negalėtum turėti savo biure. Pradedant kavos aparatu, kuris mažai įmonei yra per brangus, iki tvarkingų, gerai įrengtų erdvių, pokalbių kambarių. Tai leidžia užtikrinti geras sąlygas darbuotojams ir kolegoms.

Henrikas Urbonas, Interactio “Interactio” idėjos autorius ir įmonės direktorius

Lighthouse pasirinkau dėl dviejų priežasčių. Pirmiausia norėjau pakeisti aplinką ir išbandyti darbą modernioje bendradarbystės erdvėje. Visų antra, savo darbe susiduriu su projektais, kurių vienas negalėčiau igyvendinti, o prisijungęs prie Lighthouso bendruomenės radau žmonių, su kuriais nuo šiol bus galima kartu dirbti. Tai mano nuomone, didžiausias Lighthouso privalumas.

Andrius Rudys – modernių prezentacijų verslui, kūrėjas

Darbo reikalais man aktualiausi pokalbių kambariai, kuriuose  niekam netrukdoma galiu bendrauti su kolegomis išsibarsčiusiais po visą pasaulį. Taip pat labai aktualu darbo vietos ergonomika: “standing table” ir reikalingos kitos detalės, 24/7 galimybė (nes juk tai ir yra freelancer‘io darbo privalumas, kad gali dirbti kada nori ir kada tavo produktyvumas didžiausias). O kaip freelancerei, žinoma, bendruomenė, renginiai, žmonės, pokalbiai ir visa kita.

Guoda Jurgaitytė – grafikos dizainerė, “JUODA design & branding” įkūrėja

Susidomėjai?

LightHouse_hub_white

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

NARYSTĖ, APGYVENDINIMAS
IR SALIŲ NUOMA:
info@lighthouse.lt
+370 (600) 72955

KOMUNIKACIJA:
media@lighthouse.lt
+370 (617) 51515

 

REKVIZITAI:
Bendradarbystė Klaipėda, UAB

ADRESAS:
Liepų g. 83, Klaipėda,
LT92195, Lietuva

Liko neatsakytų klausimų? Norite išbandyti „Light House“ paslaugas ar prisijungti prie bendruomenės?

Nėra ko laukti, pradėkime pokalbį: