D.U.K.: verslo ir NVO komunikacija

Komunikacijos pasaulyje Justė Gvazdaitytė dirba jau 12 metų. Per šį laiką išsigrynino komunikacijos D.U.K. – dažnai užduodamų klausimų sąrašas į kurį atsakymų ieško smuklieji verslininkai, laisvadarbiai, amatininkai, visuomeninių organizacijų atstovai ir lyderiai.
Todėl kviečiame NVO bei verslo atstovus pasikalbėti apie komunikaciją ir išgirsti atsakymus, kurie palengvins, supaprastins, įkvėps, o galbūt net perdėlios jūsų, prekės ženklo ar organizacijos žingsnius viešojoje erdvėje.
Seminarą sudarys 4 dalys.

  • Komunikacijos pagrindai: Nuo ko prasideda komunikacija? Kuo skiriasi komunikacija ir rinkodara?
  • Socialiniai tinklai: Kokias platformas rinktis? Kiek sekėjų turėti? Kokie rodikliai svarbūs? Kaip dažnai publikuoti turinį? Ir t.t.
  • Bendravimas su klientais: Kaip reaguoti į blogus komentarus ir atsiliepimus? Kaip bendrauti su klientais raštu? Kaip elgtis provokacijų metu?
  • Žiniasklaida: Kas yra mokamas turinys ir kiek jis kainuoja? Kaip nemokamai patekti į naujienų portalus? Kaip bendrauti su žurnalistais?

!!! MOKYMAI NEMOKAMI, organizuojami Light House, Klaipeda – European Youth Capital 2021 bei Klaipėdos miesto savivaldybės, skirti NVO ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms.
Mokymai vyks gyvai, max. dalyvių skaičius – 40 asm.
GALIMYBIŲ PASAS IR REGISTRACIJA BŪTINA: https://forms.office.com/r/yGq3E6bvUF