Covid guide for startups

Dalinamės Startup Lithuania svetainėje startavusia iniciatyva COVID GUIDE. Tai platforma, kur startuoliai vienoje vietoje gali rasti visą svarbiausią informaciją susijusią su COVID-19 tema. Šią platformą sudaro trys dalys:

  • Naujienų ir patarimų skiltis – joje inovatyvūs verslai gali rasti ekspertų patarimus įvairiomis temomis aktualiomis startuoliams ir kitą naujausią informaciją susijusią su COVID-19.
  • FAQ – skiltis, kurioje nuolat keliami verslui svarbūs klausimai ir atsakymai. Startuoliai turi galimybę patys užduoti jiems rūpimus klausimus šioje skiltyje ir gauti jiems reikiamus atsakymus.
  • Startups for business – šioje dalyje startuoliai gali siūlyti savo produktus tradiciniam verslui, siekiančiam inovuoti savo darbo procesus, paskatinti prekybą. Šią skiltį Startup Lithuania aktyviai komunikuoja tiek startuolių tarpe, tiek „Versli Lietuva“ kanaluose, nes būtent ten būriuojasi tradicinio verslo atstovai, galintys pasinaudoti startuolių produktais ar paslaugomis.

Be abejonės, visada laukiamas jūsų įsitraukimas ir pasiūlymai. Jeigu turite svarbių naujienų, kurios turėtų atsirasti šioje platformoje, arba turite minčių, kaip papildyti šią platformą ir padaryti ją dar naudingesne startuoliams, būtinai pasidalinkite su Startup Lithuania komanda!

Taip pat, norime pasidalinti žinia, Startup Lithuania svetainėje atsirado nauja skiltis – FUNDING OPPORTUNITIES, kur vienoje vietoje startuoliai gali rasti visus aktualus call‘us.