Čia banglentė šalia darbo stalo nieko nebestebina: kviečia vasarai pabodusį biurą iškeisti į pajūrį

Pirmadienį galima pradėti darbuojantis šalia jūros, o vakare sporto klubą iškeičiant į banglenčių pamokas. Gegužės 20-ąją įvyko „Workation Klaipėda“ programos startas, kuriuo Klaipėda pakvietė specialistus iš visos Lietuvos savaitei, mėnesiui ar visam šiltajam sezonui savo biurą perkelti į uostamiestį. Renginio metu banglentėmis čiuožti mokęsi įvairių sričių profesionalai nusprendė šią vasarą darbuotis kitaip.

„Vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo šiuo metu susiduria Klaipėda ir kiti miestai – talentų pritraukimas. Todėl nusprendėme pasiūlyti itin patogias darbo ir laisvalaikio galimybes įvairių sričių specialistams, paslaugų įmonėms ar laisvai samdomiems darbuotojams iš visos šalies ir išbandyti darbą Klaipėdoje pradedant šiltąjį metų laiką. Šiltajam sezonui ilgėjant, Klaipėda tampa vis patrauklesnė vieta dirbti bei ideali vieta – gyventi“, – tikina ekonominės plėtros agentūros „Klaipėda ID“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Julija Taškūnaitė. Įmonėms ir specialistams – išskirtinės sąlygos Anot pašnekovės, šiltuoju metų laiku Klaipėda jau ne vienerius metus sulaukia įvairių sričių specialistų, bet iki šiol miestas nesiūlė paslaugų paketo įmonėms ar laisvai samdomiems darbuotojams, kurie norėtų atvykti padirbėti čia. Todėl šiemet „Klaipėda ID“ drauge su Klaipėdos miesto savivaldybe ir keturiomis darbo erdvėmis mieste nusprendė sukurti išskirtinius „Workation Klaipėda“ pasiūlymus specialistams iš visos Lietuvos.

„Bendradarbiaujame su viešbučiais, kurie pavieniams darbuotojams ar įmonėms, atvykstantiems dirbti ir atostogauti į Klaipėdą, suteiks nuolaidas apgyvendinimo paslaugoms. Be specialiai šiam projektui sukurtų bendradarbystės erdvių pasiūlymų, taip pat į paketą įtrauktos ekskursijos po miestą su gidu, išskirtinių restoranų ir kitų Klaipėdos vietų lankymas. Mūsų tikslas – parodyti visus Klaipėdos privalumus, kad komandos ar specialistai, kurie atvažiuoja čia šiltuoju laiku, atvyktų ir kitais metais, nebūtinai vasarą, ir pamiltų Klaipėdą taip, kaip mes“, – kalba J. Taškūnaitė. Anot rinkodaros ir komunikacijos specialistės, atvykusieji netrukus pajus, kad uostamiestyje į darbą žiūrima kiek kitaip: rami aplinka leis susikoncentruoti į užduotis, o po darbų čia lengviau atsipalaiduoti ir atrasti idėjų įdomiam laisvalaikiui. „Būtent dėl to siūlome perkaitusį asfaltą ir pernelyg kondicionuojamą biurą iškeisti į šviežią orą ir visai kitokį, aktyvų laisvalaikį Klaipėdoje“, – tikina J. Taškūnaitė.

Skaitykite daugiau: www.delfi.lt