Biuro Patalpų Nuoma Klaipėdoje – Ofiso Nuoma Klaipėdoje

Komandiniam darbui. Minimalistinio stiliaus biurai, turintys gerą izoliacijos sistemą ir didelės apimties langus – šviežiam orui ir natūralios dienos šviesai. Baldų išdėstymas pritaikomas pagal individualius poreikius. Skirta asmenims, vertinantiems komfortą ir privatumą.

🔶 Šviesolaidinis internetas

🔶 Neribotas darbo laikas (24/7)

🔶 Nemokama aikštelė automobiliams

🔶 Aptarnaujantis personalas

🔶 Verslo palaikymo paslaugos

🔶 Adresas korespondencijai

🔶 Įrengti darbo baldai

🔶 Specialios kabinos pokalbiams telefonu

🔶 Jaukūs susitikimų kambariai

🔶 Privatūs meditacijos kambariai

🔶 Poilsio zona

🔶 Talentų bendruomenė

🔶 Renginiai ir mokymai, konsultacijos

🔶 Kava, arbata, vanduo nemokamai

🔶 Kasdieninis valymas

🔶 Apsauga

🔶 Apgyvendinimo paslauga

🔶 Rūbinė

🔶 Virtuvė

🔶 Bistro

🔶 Sporto klubas

Modernu, šiuolaikiška, patogu

Light House interjeras tikslingai projektuotas ir detalizuotas iki smulkmenų. Sukurta stilinga, įkvepianti atmosfera, skatinanti koncentraciją, darbo produktyvumą, bei privatumą. Baldų detalėse vyrauja ramios, žemiškos spalvos, naudojama nemažai jaukumą kuriančio medžio elementų. Pokalbių kambariuose didelis dėmesys skirtas akustikai, garsą sugeria minkštieji baldai ir sienų apdaila. Pokalbių, susitikimų kambariams naudojama išmani salių rezervavimo sistema.

test6

Kartu siekti geriausių rezultatų

Mūsų tikslas užtikrinti aukščiausią kokybę ir dėmesingumą klientų poreikiams, padėti siekti maksimalių rezultatų. Todėl siūlome visas reikalingiausias verslo palaikymo paslaugas: buhalterija, komunikacija, adresas korespondencijai, administratorių pagalba ir t.t.

Draugiška darbo aplinka

Visada norejome dirbti “like minded” žmonių aplinkoje. Tai vieta kur darbas virsta poilsiu ,o poilsis darbu.

UAB Fineja komanda

Įmonės gimtadienio proga, kovo mėnesį persikėlėme iš miesto senamiesčio į “Light House” erdves. Pagrindinė priežastis – dėl patogumo klientui. Tai pritaikyta aplinka verslui. Patogu susitikti, planuoti naujus projektus, nemokama mašinų stovėjimo aikštelė ir kt. O kartais, labai geras jausmas “pabėgti” iš kabineto į bendrąsias erdves, kur galima atsipūsti, atsigerti kavos.

S||N architektūros studijos komanda

Tikime, kad Klaipėda ir visas regionas turi labai didelį potencialą augti, susigrąžinti talentus, pritraukti investuotojus. Todėl džiaugiamės būdami erdvėje, kur sutinkame įvairių sričių specialistus, kurie taip pat tiki miesto augimu, galime pasidalinti įžvalgomis, apsikeisti gerosios praktikos pavyzdžiais. Jau dabar matome tokio bendradarbiavimo tiesioginę naudą, dalis čia dirbančių specialistų tapo mūsų partneriais, patarėjais. Taip bendruomenė padeda vieni kitiems augti. Ir labai smagu sutikti įvairių specialistų iš kitų valstybių, kurie Klaipėdą renkasi taip vadinamam workation, kiekvienas sutiktas žmogus yra unikalus ir įkvepia mus idėjomis. Todėl labai džiaugiamės būdami šios bendruomenės dalimi!

ELPEKAS/projektas “Pakrantės alėja”

Susidomėjai?

LightHouse_hub_white

Rašykite užklausos formoje arba susisiekite tiesiogiai:

NARYSTĖ, APGYVENDINIMAS
IR SALIŲ NUOMA:
info@lighthouse.lt
+370 (600) 72955

KOMUNIKACIJA:
media@lighthouse.lt
+370 (617) 51515

 

REKVIZITAI:
Bendradarbystė Klaipėda, UAB

ADRESAS:
Liepų g. 83, Klaipėda,
LT92195, Lietuva

Liko neatsakytų klausimų? Norite išbandyti „Light House“ paslaugas ar prisijungti prie bendruomenės?

Nėra ko laukti, pradėkime pokalbį: