Naujų biurų patalpų nuoma Klaipėdoje

Lighthouse Hub darbo erdvės pasižymi savo kompleksiškumu, nes po vienu stogu sėkmingai veikia įkurtos biurų ir bendradarbystės, apgyvendinimo bei nariams reikalingų paslaugų - kirpyklos, sporto klubo, kavinės - erdvės. Lofto tipo biuruose gali įsikurti komandos nuo 2 iki 50 narių. Patalpose įrengta stilinga atvira lounge tipo erdvė poilsiui bei svečių priėmimui, susitikimų ir pokalbių kambariai, virtuvė ir visi kiti šiuolaikiško biuro patogumai.

Lighthouse Hub interjeras tikslingai projektuotas siekiant, kad erdvės įkvėptų ir skatintų čia dirbančiųjų koncentraciją, darbo produktyvumą bei motyvaciją. Mūsų tikslas užtikrinti aukščiausią kokybę ir dėmesingumą klientų poreikiams, todėl visus dirbančius Lighthouse Hub buriame į bendruomenę, kurią kviečiame į renginius, jungiame į bendras iniciatyvas ir taip padedame plėsti kontaktų ir klientų ratą.

Išsirinkite jūsų komandos poreikius atitinkančią biuro erdvę ir naudokitės visomis bendromis pastato erdvėmis ir privalumais, įsitraukite į bendruomenę ir dalyvaukite naudinguose renginiuose.

 

Lighthouse Hub biurų privalumai:

Įmonės buveinės adreso registracija Klaipėdoje

Norintiems įregistruoti savo buveinės adresą ir turėti vietą korespondencijai.

Privalumai:

  • Įmonės buveinės registracijos adresas.
  • Korespondencijos priėmimas.

 

Lighthouse Hub biurų erdvėse jau įsikūrė: