Bendruomenės narių pirmosios įkurtuvės

Jau 2019 m. sausio mėn. 5 d. verslo, mokslo ir inovacijų slėnyje BALTIC TECH PARK kuriasi pirmieji bendruomenės nariai. Tarp pirmųjų – šiuo metu vienas moderniausių Lietuvoje sporto klubų OXYGYM. Planuojama, kad šiame sporto klube galės sportuoti apie 200 žmonių, ateityje sporto klubas ribos narių skaičių – nauji nariai galės tapti bendruomenės nariais tik turėdami  dviejų esamų narių rekomendacijas.

OXYGYM tikisi pelnyti išskirtinumą rinkoje, ne tik kaip vienas moderniausių sporto klubų Lietuvoje, bet daugiausia dėmesio bus skiriama, siekiant identifikuoti kiekvieno sportuojančio žmogaus asmeninius poreikius ir personalizuoti sportavimo režimą bei pasiūlyti kiekvienam žmogui individualų sprendimą.

“Kiekvienas iš mūsų turi skirtingų siekių ir svajonių. Visi puikiai žinome koks ilgas kelias bei procesas jas pasiekti. Norime, kad OXYGYM būtų tas draugas, kuris lydės žmogų nuo svajonės iki užsibrėžto tikslo, bei bus visuomet kartu pakeliui. Kuriame sporto namus, kuriuose bendruomenės ryšys, atsakomybė, rūpestis bei profesionalumas yra pagrindinės vertybės”, – teigia OXYGYM įkūrėjas, bendruomenės treneris Mindaugas Vilkas.

OXYGYM atidarymas – 2018 m. gruodžio mėn.

Kaina bendruomenės nariams*: 30 Eur+PVM (žmogui/mėnesio narystė).
*bendruomenės nariai yra BALTIC TECH PARK ir LIGHT HOUSE bendruomenė.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/oxygym.lt/