Baltijos skaitmeninių inovacijų centras kviečia regiono pramonės įmones gauti konsultacijas skaitmenizavimo klausimais

Baltijos skaitmeninių inovacijų centras kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra bei Lietuvos inovacijų centru įgyvendina projektą  „Smart InoTech Pramonei“, kurio metu pramonės įmonės turi galimybę įsivertinti savo skaitmenizacijos lygį, gauti profesionalias konsultacijas skaitmenizavimo klausimais bei veiklos tobulinimo rekomendacijas.

Skaitmeninių inovacijų centrai – tai „vieno langelio“ principu veikiantys kompetencijų centrai, kurie, suteikdami galimybę naudotis naujausiomis žiniomis, patirtimi ir technologijomis, padeda didinti įmonių konkurencingumą, kai verslo ar gamybos procesai, produktai ir paslaugos yra tobulinami skaitmeninėmis technologijomis.

Minėtų centrų tikslas – padėti Lietuvos pramonės įmonėms pereiti prie aukštos kvalifikacijos ir aukštųjų technologijų reikalaujančios gamybos, didinti Lietuvos pramonės įmonių technologinę parengtį, našumą ir konkurencingumą tarptautinėje rinkoje.

Baltijos skaitmeninių inovacijų centras kviečia smulkias ir vidutines pramonės įmones, veikiančias Vakarų Lietuvos regione, kreiptis dėl nemokamo skaitmenizacijos lygio įsivertinimo bei konsultacijų skaitmenizavimo klausimais.

Platesnė informaciją apie projektą ir skaitmeninių inovacijų centrus Lietuvoje:

https://mita.lrv.lt/lt/naujienos/naujas-projektas-smart-inotech-pramonei-skatins-inovacijas-pramoneje

 

Kontaktinis asmuo:

Ignas Aničas
Inovacijų direktorius
Baltijos technologijų parkas
Mob. tel.: +37062674402
El. paštas: ignas.anicas@baltictechpark.com