Praktinės kūrybinės dirbtuvės: nuo naujos idėjos iki globalios sėkmės istorijos (gyvai)

Kaip susiplanuoti globalią sėkmę? Kokius konkrečius žingsnius padaryti, norint pradėti kūrybingai galvoti? Kaip sklandžiai nueiti iki konkretaus galutinio rezultato? Rugsėjo 15 – 16 d. dirbtuvių metu dalyviams bus pristatyta šiemet garsiausiuose pasauliniuose dizaino apdovanojimuose JAV ir Europoje auksu įvertinta lietuviško produkto idėja ir atsakyti visi klausimai susiję su kūrybiškumu, autentiškumo paieškomis ir naujų produktų, paslaugų kūrimu. Dirbtuvės skirtos tik labai motyvuotiems dalyviams, nes laikas bus iš esmės skiriamas pačių dalyvių idėjoms, jų analizei ir pritaikymui praktikoje.

Dirbtuvių lektoriai:
Didžiausiose Lietuvos kūrybos ir reklamos agentūrose meno vadovu dirbęs Aurimas Kadzevičius sukūrė daugybę plačiai nuskambėjusių kampanijų tokiems prekės ženklams, kaip „Auga“, „Rimi“, „Akvilė“, „Eurovaistinė“, „Kalnapilis“, „Rimanto Kaukėno paramos grupė“, „Vilkmergės alus“, „Voruta“, „Knauf“, „Statoil“, „Ežys“ ir daugybei kitų. Šiuo metu agentūros „Pencil & Lion“ kūrybos direktoriaus darbų geografija plačiai išsiplėtusi nuo gimtosios Lietuvos iki Jungtinės Karalystės ir netgi Japonijos.Komunikacijos, viešųjų ryšių ir projektų valdymo srityje jau daugiau kaip 15 metų dirbanti Diana Augūnaitė pasidalins savo patirtimi, kaip turint gerą idėją/prekę/paslaugą/naujieną ją pristatyti tikslinei auditorijai, kodėl svarbu planuotis procesus, kaip rasti tinkamus partnerius, kaip sudominti žiniasklaidą ir kodėl prieš darant bet kokį viešą žingsnį viską visada reikia patikrinti bent du kartus.

!!! MOKYMAI NEMOKAMI, organizuojami Light House, Klaipeda – European Youth Capital 2021 bei Klaipėdos miesto savivaldybės, skirti NVO ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms.
Mokymai vyks gyvai, max. dalyvių skaičius – 20 asm.
GALIMYBIŲ PASAS IR REGISTRACIJA BŪTINA: https://forms.office.com/r/pwNY0zypbS